Kaune vyks konferencija apie inovacijas sporto ir sveikatinimo srityse

Data

2018 05 23

Įvertinimas
0
Paveikslelis _Sportas.jpg

Mokslo, inovacijų ir technologijų agentūra (MITA) kviečia dalyvauti renginyje „Inovacijų svarba sporto ir sveikatinimo sektoriuose“, kuris vyks birželio 6 d., Santakos slėnyje, Kaune.

Kasdien sveiko gyvenimo būdo šalininkų gretos auga. Tad konferencijoje išskirtinis dėmesys skiriamas sveikai mitybai bei fiziniam aktyvumui, kuris vis dar mažai siejamas su inovacijomis. Tačiau renginyje dalyvaujantys pranešėjai bandys šį stereotipą sugriauti.

Dr. Simona Pajaunienė, LSU dėstytoja, sveikatingumo programos koordinatorė, ActiveTraining programų direktorė pasidalins Europos sveikatingumo iššūkiais bei sėkmingo inovacijų diegimo svarba.

„Ovao Technologies“ įkūrėjas Aldas Juronis, MB „Fidens“ direktorius Mantas Venslauskas ir UAB „Abili“ vadovas Aurelijus Domeika pristatys išskirtinius ir išmanius sporto bei sveikatingumo prietaisus, kurie padeda tiek sporto profesionalams, tiek mėgėjams.
UAB „Sofneta“ direktorius Vytautas Baublys ir Lietuvos sveikatingumo klubų asociacijos prezidentas Aurimas Mačiukas atkreips dėmesį į sveikatos sektoriuje naudojamas išmanias technologijas bei inovacinių projektų planavimą.

Ateities maistą sportininkams ir ne tik aptars  Maisto mokslo ir technologijos katedros profesorius Rimantas Venskutonis, o apie patirtimi kaip kurti funkcinį ir sveiką maistą dalinsis UAB „Mėlynė“ direktorė Nijolė Karpavičienė.

Taip pat konferencijos metu daugiau sužinosite apie MITA priemonę „Inostartą“. Pastarąjį pristatys MITA Visuotinės dotacijos skyriaus vedėjas Mantas Biekša.

Konferencijoje laukiami smulkiojo ar vidutinio verslo atstovai, kurie vykdo ar planuoja vykdyti inovacinę veiklą sporto ar sveikatinimo sektoriuose bei visi besidomintys sveiku gyvenimo būdu. Renginyje turėsite galimybę ne tik išgirsti ekspertų įžvalgas, bet ir užduoti rūpimus klausimus.

Registracija