Kviečiame mokslininkus ir tyrėjus stažuotis Jungtinėje Karalystėje, Suomijoje ir kitose ES valstybėse

Data

2018 01 19

Įvertinimas
0
mokslininkai_1000.jpg

Mokslo, inovacijų ir technologijų agentūra (MITA) kviečia mokslininkus ir tyrėjus vykti į unikalias stažuotes 2018 metais ir kelti kvalifikaciją, kuri susijusi su mokslinių tyrimų rezultatų komercinimu ir MTEPI paslaugų teikimu.

Stažuotės gali būti organizuojamos Europos Sąjungos valstybėse narėse esančiuose prestižiniuose universitetuose, mokslinių tyrimų centruose ar inovatyviose įmonėse. Stažuočių vietas gali inicijuoti tiek MITA, tiek patys mokslininkai.

Šiuo metu MITA siūlo atlikti stažuotes dviejose valstybėse: Jungtinėje Karalystėje ir Suomijoje, net 6 skirtingose organizacijose:

Numatyta, kad stažuotės terminas turi būti ne trumpesnis kaip 28 dienos ir ne ilgesnis kaip 100 dienų, tačiau stažuotė gali būti skaidoma ir dalimis. Kiekviena stažuotės dalis negali būti trumpesnė kaip 14 dienų, o pertrauka tarp stažuotės dalių negali būti trumpesnė kaip 7 dienos ir ilgesnė kaip 42 dienos. Stažuotės metu stažuotojui pasinaudojus teise daryti pertrauką, jam bus kompensuojamos kelionės išlaidos pagal fiksuotuosius įkainius.

2017 metais MITA suteikiama galimybe stažuotis pasinaudojo 14 mokslininkų iš Lietuvos. Jie turėjo galimybę lankytis Fraunhoferio institute (Štutgarte, Vokietijoje), Leipcigo universitete (Vokietijoje), regeneracinės medicinos įmonėje „The Cell Factory“ (Belgijoje), Helsinkio universitete (Suomijoje) ir kitur.

Ši veikla vykdoma pagal MITA vykdomą ES projektą „Mokslo ir tyrimų atvira prieiga - MITAP II“.

Daugiau informacijos