Mokslo, inovacijų ir technologijų agentūra pristatys priemones, kurios suteikia plačias galimybes pradėti inovacinę veiklą

Data

2018 05 03

Įvertinimas
0
2018-05-15.png

Mokslo, inovacijų ir technologijų agentūra (MITA), suteikia plačias galimybes pradėti inovacinę veiklą. Šiuo metu startavo dvi MITA administruojamos priemonės – „Inostartas“ ir „Inočekiai“. Daugiau sužinoti apie jas bei tarptautinių programų finansavimo ir akseleravimo Singapūre, Izraelyje ir Kinijoje galimybes startuoliai kviečiami į konferenciją „MITA Inodiena“.

Renginio metu bus pristatyta visiškai nauja „Inostarto“ priemonė, kurios tikslas skatinti naujų inovatyvių startuolių kūrimąsi ir plėtrą, užtikrinant inovatyvių idėjų, produktų ir paslaugų plėtojimą, skatinti įmonių savarankiškumą atliekant mokslinių tyrimų ir eksperimentinės plėtros darbus įmonės viduje.

Kita atnaujinta priemonė „Inočekiai“ yra skirta inovacinę veiklą pradedančioms ar vykdančioms organizacijoms. Pagal kurią galima gauti nustatyto dydžio tikslinę finansinę paramą paslaugoms iš mokslo ir studijų institucijų įsigyti ar vykdyti veiklą pagal programos „Horizontas 2020“ priemonės „MVĮ instrumentas“ 1 etapą.

Dar niekada anksčiau nebuvo tokių palankių sąlygų startuoliams gauti finansavimą kūrimuisi, inovatyvių idėjų, produktų ir paslaugų plėtojimui. Todėl MITA skatina pasinaudoti ir kitų finansinių instrumentų (Horizontas 2020, Eurostars2 ir pan.) galimybėmis.

Renginio programa ir dalyvių registracija