Intelektinės nuosavybės svarba: perspektyvos ir konkurencingumas versle

Pradžia

2018-09-25 09:00

Pabaiga

2018-09-25 13:00

Vieta: „LinkMenų fabrikas“, Linkmenų g. 28, Vilnius

Mokslo, inovacijų ir technologijų agentūra (MITA) kviečia dalyvauti renginyje „Intelektinės nuosavybės svarba: perspektyvos ir konkurencingumas versle“, kuris vyks rugsėjo 25 d., VGTU kūrybiškumo ir inovacijų centre „LinkMenų fabrikas“.  Renginio metu ne tik pasisemsite teorinių žinių, bet ir turėsite galimybę dalyvauti praktiniuose užsiėmimuose. Tiek teorinę, tiek praktinę dalį pristatys žymus Norvegijos inovacijų intelektinės nuosavybės ekspertas Magnus Hakvag, kuris turi sukaupęs didesnę nei 18 metų patirtį intelektinės nuosavybės apsaugos, konkurencingumo valdymo srityse. Jo workshop‘uose jau dalyvavo daugiau nei 1 000 000 inovatorių. Patirties specialistas sėmėsi Norvegijos universitetuose ir valstybinėse institucijose, o nuo 2014 metų ir bendradarbiaudamas su Ekonominio bendradarbiavimo ir plėtros organizacija (EBPO)  bei  Pasaulio banku.

Renginio metu išgirsite pagrindinius  intelektinės nuosavybės ir nematerialaus turto teisinius aspektus – kaip ir kodėl intelektinė nuosavybė svarbi verslui. Sužinosite ko reikia saugotis ir į ką atkreipti dėmesį pradedant vystyti naują projektą ar verslą. 

O siekiant įtvirtinti gautas teorines žinias turėsite unikalią galimybę dalyvauti praktinėse dirbtuvėse (workshop‘uose) „Strategy Serious Game War Room“, kurios specialiai sukurtos tobulinti intelektinės nuosavybės strateginio planavimo įgūdžius  konkurencingumo srityje.

Daugiau informacijos apie praktines dirbtuves rasite čia: https://vimeo.com/223297825

B2B susitikimų metų intelektinės nuosavybės apsaugos klausimais galėsite konsultuotis su ES investicijų priemonės „Inopatentas“ MITA ekspertu Mindaugu Kaziukoniu; prekių ženklų ir dizaino apsaugos klausimais su Asta Dapke, VPB Prekių ženklų ir dizaino skyriaus eksperte; bendraisiais pramoninės nuosavybės apsaugos klausimais su Raimonda Smagurauskaite, VPB Pramoninės nuosavybės informacijos skyriaus specialiste.

Renginyje laukiami inovatyvaus smulkiojo ir vidutinio verslo atstovai, kurie vykdo ar planuoja vykdyti veiklą sumanios specializacijos kryptimis.

Dalyvavimas renginyje yra nemokamas, tačiau registracija – būtina, dėl riboto vietų skaičiaus.

(Renginys vyks anglų k.)

Renginio programa

9:00-9:15 Registracija. Pasitikimo kava
9:15-10:15

Intelektinė nuosavybė ir verslas
Kas yra intelektinė nuosavybė, nematerialaus turto ir intelektines nuosavybės teisiniai aspektai? Kaip ir kodėl visa tai svarbu verslui?

10:15-10:30 Kavos pertaukėlė
10:30-10:40

Workshop: Serious Game War Room: pristatymas ir komandų pasiskirstymas
Įvadas į simuliacijos sesiją. Kaip ir ką daryti?

10:40-13:00

Workshop: Serious Game War Room simuliacija
1 dalis. Simuliacijos analizė ir strategijos planavimas.
2 dalis. Naujų galimybių ir problemų sprendimas – komandų strategijoms ir simuliacijoms suvokimui metamas iššūkis.
3 dalis.Veiksmų analizė: kas atsitiko, kodėl taip atsitiko ir kaip tai daryti geriau. 

Viso renginio metu vyks B2B susitikimai „Inopatento”, prekių ženklų ir dizaino apsaugos bei bendraisiais pramoninės nuosavybės apsaugos klausimais.

Renginys organizuojamas pagal projektą „Technologijų ir inovacijų populiarinimas“, kuris yra finansuojamas Europos regioninės plėtros fondo lėšomis. Projekto tikslas – populiarinti technologijų pažangą ir inovacijas, informuojant verslą ir verslui imlią visuomenę apie mokslinių tyrimų vykdymo ir inovacijų diegimo naudą. Projektą vykdo MITA.