IRT inovacijų forumas: Lietuva - Ukraina (“ICT Innovation Forum: Lithuania-Ukraine” )

Pradžia

2018-03-07 09:30

Pabaiga

17:00

Data: 2018 m. kovo 7 d. 09:30 val.
Vieta: Ukraina (Premier Hotel Rus, Conference Hall F, 4 Hospitalna str., Kyiv, Ukraine)

Mokslo, inovacijų ir technologijų agentūra (MITA) organizuoja verslo partnerių paieškos misiją į Ukrainą, kuri vyks š.m. kovo 5-7 d. Kijeve ir Černigove. Šios misijos pagrindinis renginys yra IRT inovacijų forumas ( „ICT Innovation Forum: Lithuania - Ukraine“), vyksiantis kovo 7 d. Kijeve. Šioje konferencijoje bei verslo misijoje kviečiamos dalyvauti informacinių ir ryšių technologijų sektoriaus įmonės, dirbančios su dirbtinio intelekto, debesų kompiuterijos, didelės apimties duomenų, kibernetinio saugumo ar duomenų virtualizavimo sprendimais, o taip pat Lietuvos mokslo ir studijų institucijos, teikiančios MTEP paslaugas šioje srityje.

Konferenciją sudaro 2 dalys: 1-oji sesija skirta aptarti Lietuvos ir Ukrainos verslo partnerystę inovacijų ir technologijų srityje, 2-oji sesija skirta pristatyti Lietuvos atvirą tinklą Open R&D Lietuvabei aptarti kibernetinio saugumo iššūkius. Konferencijos metu taip pat organizuojama kontaktų mugė ir planuojami B2B susitikimai.

​Konferencijos tikslas - skatinti Lietuvos ir Ukrainos partnerystę inovacijų srityje, padėti mokslui ir verslui užmegzti naudingų kontaktų ateities bendriems projektams, o taip pat siekiant dalyvauti ES programose „Horizontas 2020“​, Eurostars-2“. 

Konferencijos dalyvius sveikins Marius Janukonis, Lietuvos ambasadorius Ukrainoje. Pranešimus skaitys MITA specialistai Viktorija Bražiūnaitė, Mantas Našlėnas, Vilniaus universiteto, Lietuvos energetikos instituto, Kauno technologijos universiteto mokslininkai, verslo atstovai.

Renginio programa

Partneriai: Lietuvos Respublikos ambasada Ukrainoje, Kijevo prekybos rūmai, Černigovo informacinių technologijų klasteris ir kitos kompanijos.