Renginys „Akceleravimo programų JAV ir Kanadoje pristatymas“

Pradžia

2020-03-31 16:00

Vieta: Vilnius Tech Park, Antakalnio g. 17-3,  Vilnius
DĖMESIO! Renginys perkeltas iš kovo 17 d. į kovo 31 d. 16:00 val.

Kviečiame dalyvauti Mokslo, inovacijų ir technologijų agentūros (MITA) renginyje, kuriame bus pristatytos naujos akceleravimo programos JAV ir Kanadoje. Programos skirtos skatinti inovatyvių produktų vystymą, įmonių augimą ir plėtrą į tarptautines rinkas.

Renginys skirtas startuoliams ir įmonėms, siekiančioms vykdyti tarptautinę plėtrą JAV ir Kanadoje.

Programų metu atrinkti dalyviai tobulins verslo vystymo įgūdžius, susipažins su JAV ir Kanados inovacijų eksosistema, verslo kultūra. Įmonės gaus individualias ekspertų konsultacijas plėtros JAV ir Kanadoje klausimais – įmonės steigimo, mokesčių, intelektinės nuosavybės valdymo, investicijų pritraukimo. Programos dalyviams bus organizuojami susitikimai su potencialiais partneriais, klientais, investuotojais, jie dalyvaus įvairiuose ryšių mezgimo renginiuose ir konferencijose (Venture Café, Collision ir pan.).

JAV programa organizuojama su Bostone įsikūrusia konsultacine kompanija „MassGlobal Partners“, Kanados – su Toronto konsultacine bendrove „Pace Global Advantage“.

Akceleravimo programos vyks Bostone (JAV) ir Toronte (Kanada) birželio mėn.

Renginio programa:

• Akceleravimo programos JAV ir Kanadoje: turinys, dalyvavimo sąlygos ir nauda - Ričardas Valančiauskas, MITA Inovacijų skyriaus vadovas

• Kanados inovacijų ekosistema + ko tikėtis iš programos akceleravimo Kanadoje - Stefánia Szabó, Pace Global Advantage atstovė

• Sėkminga akceleravimo programos JAV dalyvio patirtis - Gintarė Marinė, UAB „Diabetis“ generalinė direktorė

• Klausimai atsakymai

Registracija