Kvietimas teikti paraiškas į H2020 programos tinklo COSMOS 2020 tarptautinį kosmoso renginį Berlyne

Galioja iki

2018-11-11

Vokietijos kosmoso centras ir ES bendrosios mokslinių tyrimų ir inovacijų programos „Horizontas 2020“ nacionalinių koordinatorių tinklas „COSMOS 2020“ 2018 m. lapkričio 14 -15 d. organizuoja Tarptautinę kosmoso informacijos dieną ir partnerių paieškos renginį Berlyne (Vokietija). 

Pagrindinis renginio tikslas yra supažindinti su ES programos „Horizontas 2020“ Kosmoso potemės 6-ojo kvietimo galimybėmis ir suteikti betarpiškos informacijos apie kitus H2020 Kosmoso kvietimus. Renginio dalyviai bus informuojami apie Kosmoso potemės 2019 – 2020 m. Darbo programą bei galės iš karto diskutuoti su jos rengėjais, taip pat pasisemti idėjų paraiškų rašymui. Kadangi šiuo metu ruošiama naujoji ES Bendroji programa, renginio metu bus galima gauti išankstinės informacijos.  Renginio metu vyks partnerių paieškos sesijos, kurių metu galima užmegzti kontaktus su potencialiais partneriais, o projektų pristatymo (angl. "pitch") sesijos suteiks puikią galimybę pristatyti savo idėjas ir konsultuotis. 

Renginyje skatinamos dalyvauti įmonės, aukštosios mokyklos, tyrimų centrai, viešosios įstaigos, kitos organizacijos.

Finansavimo galimybės

1) Įmonės, mokslo ir studijų institucijos, norinčios dalyvauti šioje informacinėje dienoje, gali kreiptis į MITA dėl kelionės išlaidų finansavimo. Finansuojamų išlaidų suma - 600 eurų.

Aktuali informacija dėl kelionės išlaidų finansavimo šiuo būdu:

Registracija vykdoma iki 2018 m. lapkričio 11 d.  

2) Kita finansavimo galimybė yra skirta tik įmonėms. „COSMOS2020“ gali padengti dalyvavimo Tarptautinėje kosmoso informacijos dienoje išlaidas Lietuvos įmonėms, kurios ateityje ketina dalyvauti teikiant paraiškas ES programos „Horizontas 2020“ Kosmoso potemės kvietimuose. Finansuojama 80% tinkamų išlaidų: ekonominės klasės lėktuvo bilietas arba traukinio bilietas bei apgyvendinimo išlaidos. Vienam dalyviui kompensuojama ne daugiau nei 1.000 eurų išlaidų. Reikalavimas kandidatams – sklandi anglų kalba, aukšta kompetencija ir jų atitikimas 2019 m. Darbo programos tikslams. Kandidatai informacijos dienos metu turės dalyvauti partnerių paieškos susitikimuose, laikas kuriems gali būti rezervuojamas iš anksto. Taip pat tikimasi, kad kandidatai dalyvaus projektų pristatymo (angl. pitch) sesijose.

Norintys dalyvauti atrankoje išlaidoms kompensuoti iki spalio 11 d. nacionalinei kosmoso potemės koordinatorei Eglei Elena Šataitei el. paštu egle.elena.sataite@mita.lt turi pateikti šiuos duomenis anglų kalba: įmonės pavadinimą ir adresą; trumpą motyvaciją; kompetencijų aprašymą (įskaitant susijusias su 2019 m. Darbo programos tikslais); pareikšti ar pageidauja dalyvauti planuojamame renginyje SVV įmonėms.

Kontaktai pasiteirauti: Eglė Elena Šataitė, NCP Kosmosas, egle.elena.sataite@mita.lt, tel. 85 264 4705

Daugiau informacijos apie renginį