BDAR
gdpr

Registracijos į pre-akceleratorių paraiška [1/3]

Anketoje pateikti Jūsų asmens duomenys yra tvarkomi vadovaujantis Bendrojo asmens duomenų apsaugos reglamento ir Privatumo politikos nuostatomis. Duomenų tvarkymo teisinis pagrindas – Mokslo, inovacijų ir technologijų agentūros funkcijų vykdymas. Daugiau informacijos: https://mita.lrv.lt/lt/asmens-duomenu-apsauga.

0%
 • Kviečiame startuolius registruotis į projekto „TechHub” pre-akceleratorių. Programos metu startuoliai dalyvaus tris mėnesius trunkančiose intensyviose mokymų ir mentorystės sesijose, gaus reikalingų žinių tolesniam verslo vystymui, prisistatys investuotojams ir verslo angelams. Išsamią informaciją apie pre-akceleratorių rasite čia.

  We invite startups to register for the “TechHub” pre-accelerator. During the program, startups will participate in three months of intensive training and mentoring sessions, they will gain the necessary knowledge for further business growth, meet investors and business angels. More information about the pre-accelerator can be found here.

  Informuojame, kad aktyvus registracijos pildymo laikas - 40 min.

  Šioje anketoje pateikta informacija (įskaitant informaciją apie apie ją pildančius asmenis, aprašomą technologiją, jos veikimo principus, specifikacijas, detalų veikimo aprašymą ir funkcionalumą, jos sukūrimą, komercinį vystymą, taip pat apie sandorius, šalies santykius su trečiaisiais asmenimis ir pan.) yra konfidenciali, pasiekiama tik MITA personalui ir bus naudojama tik siekiant atrinkti startuolius į pre-akceleravimo programą bei jos veikloms vykdyti.

  0
 • *

  1. Vardas, pavardė

  First and last name

  1
 • *

  2. El. pašto adresas 

  Email address

  2
 • *

  3. Telefono numeris 

  Phone number

  3
 • *

  4. Esu įsteigęs juridinį asmenį

  Company established

  Taip / yes

  Ne / No

  4
 • *

  5. Įmonės ar komandos pavadinimas 

  Company or team name

  5
 • *

  6. Komandos dydis

  Team size

  1 žmogus

  2 žmonės

  3 žmonės

  4 žmonės

  5 žmonės

  6
 • 7
Paskutinė atnaujinimo data: 2022-11-17