Atnaujintas „Inostartas“ kvietimas teikti paraiškas: kviečiame kreiptis

Data

2019 09 18

Įvertinimas
5
entrepreneur-2998889_1280.jpg

Mokslo, inovacijų ir technologijų agentūra (MITA) atnaujino ES priemonės „Inostartas“ kvietimą teikti paraiškas. Paraiškas galima teikti pagal 7 Sumaniosios specializacijos prioritetus: energetika ir tvari aplinka; sveikatos technologijos ir biotechnologijos; agroinovacijos ir maisto technologijos; nauji gamybos procesai, medžiagos ir technologijos; sumanusis, netaršus ir integruotas transportas; informacinės ir ryšių technologijos; įtrauki ir kūrybinga visuomenė.

Dėl strateginių dokumentų pasikeitimo, buvo atnaujintas ES priemonės „Inostartas“ aprašas. Priemonės „InoStartas“ kvietimų teikti paraiškas suma siekia 4,5 mln. Eurų.

Ši priemonė skirta jaunoms inovatyvioms įmonėms, kurios siekia investuoti į inovacijas. Jauniems ir perspektyviems startuoliams priemonė „Inostartas“ pradėtą vystyti ar ilgai brandintą idėją padeda paversti realiu produktu ar paslauga. Ji skatina jaunų įmonių savarankiškumą vykdant mokslinių tyrimų veiklas, padeda įdarbinti mokslininkus.

Be to, priemonė „Inostartas” skatina inovacijų kūrimą ne tik Lietuvos miestuose, bet ir regionuose. Šiuo metu yra paskelbti 2 kvietimai: inovatoriams, veiklą vykdantiems Vilniaus, Kauno, Klaipėdos miestuose ir rajonuose bei inovatoriams, vystantiems inovatyvias idėjas visuose kituose Lietuvos  miestuose ir rajonuose.

Dėl ES priemonės „Inostartas“ konsultuotis galima  kreiptis į MITA specialistę Aistę Mančiakaitytę tel. (+370) 604 80715, arba el. p. aiste.manciakaityte@mita.lt