BDAR
gdpr

Atrinkti startuoliai dalyvaus Kanados akceleravimo programoje

Data

2020 06 08

Įvertinimas
2
canada-1000.jpg

Mokslo, inovacijų ir technologijų agentūra (MITA) konkurso būdu atrinko 4 perspektyvius startuolius dalyvauti 2020 metais organizuojamoje Kanados akceleravimo programoje, kuri vyks Toronte.

Pirmą kartą organizuojamame MITA ir Kanados konsultacinės bendrovės „Pace Global Advantage“ konkurse paraiškas dalyvauti pateikė net 32 inovatyvios įmonės, besidominčios verslo plėtros ir investicijų galimybėmis Šiaurės Amerikoje. Paraiškas vertinusios atrankos komisijos sprendimu į Kanados akceleravimo programą pakviestos dalyvauti 4 įmonės: biotechnologijų startuolis UAB „CasZyme“, energetikos technologijas vystanti UAB „Nanoenergija“, dirbtinio intelekto sprendimus medicinoje taikanti UAB „Ligence“ ir projektavimo bei vizualizavimo technologijas kurianti UAB „Planner 5D“.

Numatoma, kad iš pradžių atrinktų įmonių atstovai dalyvaus Kanados akceleratoriaus „Pace Global Partners“ organizuojamuose nuotoliniuose mokymuose ir konsultacijose, kuriuos planuojama organizuoti š. m. III ketvirtyje Lietuvoje.

Individualiuose susitikimuose programos dalyviai bus konsultuojami dėl produkto vertės pasiūlymo formulavimo, dėl įmonės steigimo Kanadoje, intelektinės nuosavybės valdymo, investicijų pritraukimo, verslo plėtros Kanados inovacijų ir startuolių ekosistemoje strategijos, verslo partnerių ir investuotojų paieškų ir kitais inovatyvaus verslo vystymo Šiaurės Amerikoje klausimais. Programos dalyviai taip pat mokysis tobulinti produktų ir paslaugų pristatymų („pitch“) įgūdžius.

Priklausomai nuo COVID pandemijos suvaldymo aplinkybių tarptautiniu mastu, MITA planuoja organizuoti atrinktų kompanijų laimėtojų atstovų išvyką į akceleravimo programą Kanadoje (Toronte) 2020 m. antroje pusėje (III ketv. pabaigoje - IV ketv.).

Šią įmonių akceleravimo programą MITA įgyvendina su Toronte įsikūrusia konsultacine kompanija „Pace Global Advantage“, kuri teikia verslo plėtros paslaugas, padeda klientams vystyti įėjimo į Kanados rinką strategijas, vykdo individualizuotas verslumo vystymo programas. MITA ir „Pace Global Advantage“ organizuojama nauja akceleravimo programa siekiama skatinti įmonių augimą, inovatyvių produktų vystymą, jų plėtrą į tarptautines rinkas, bendradarbiavimo ryšių su užsienio partneriais užmezgimą, dalyvavimą tarptautinėse mokslinių tyrimų, eksperimentinės plėtros ir inovacijų programose.