Kviečiame įmones dalyvauti Osle vykstančiame renginyje apie žaliąją pramonę

Data

2020 02 03

Įvertinimas
1
NG renginys.png

Turite idėją informacinių ir ryšių (IRT) technologijų projektui ar žinote, kaip padidinti pramonės efektyvumą sumažinant žalą aplinkai? Norėtumėte užmegzti dvišalius santykius su Norvegija bei rasti partnerių savo projektui įgyvendinti?

Tuomet kviečiame dalyvauti Mokslo, inovacijų ir technologijų agentūros (MITA) koordinuojamos programos „Norway Grants“ organizuojamame tarptautiniame renginyje bei kontaktų mugėje „Green Industry and ICT Matchmaking“, kuri vyks kovo 2 d. Osle, Norvegijoje.  Šiame renginyje sužinosite apie projektų finansavimo bei partnerių paieškos galimybes.

Renginio tikslas yra pristatyti dviejų svarbiausių sričių –  žaliosios pramonės ir IRT –  sėkmingų projektų pavyzdžius, informuoti apie būsimų kvietimų teikti paraiškas specifiką, organizuoti efektyvius B2B susitikimus.

Konkurso metu MITA  atrinks 10 įmonių dalyvauti renginyje. Atrinktos įmonės gaus paramą kelionių išlaidoms kompensuoti. Parama bus skiriama kaip fiksuotoji suma – 779 eurai vienai įmonei.  

Įmonės, kurių paraiškas MITA įvertins teigiamai, galės sukurti profilį renginio organizatorių svetainėje ir pradėti derinti susitikimus su renginyje dalyvausiančiomis įmonėmis iš Norvegijos.

Paraiškos teikiamos iki š.m. vasario 12 dienos per Mokslinių tyrimų ir eksperimentinės plėtros informacinę sistemą E. mokslo vartai (kvietimas NOR-01).

Šis renginys yra vykdomas pagal 2014-2021m. Norvegijos finansinio mechanizmo programą  „Verslo plėtra, inovacijos ir MVĮ“ (PA01). 

Kontaktai pasiteirauti: Beata Mažul, tel. +370 604 78935