BDAR
gdpr

Leidinyje „Inovacijų pulsas“ – naujos MITA iniciatyvos ir galimybės investicijoms

Data

2019 11 22

Įvertinimas
2
VIRSELIS_1000.png

Mokslo, inovacijų ir technologijų agentūra (MITA) išleido elektroninį naujienlaiškį „Inovacijų pulsas“, kuris skirtas inovacijų ir technologijų ekosistemos dalyviams, steigėjams, partneriams, klientams, visiems tiems, kurie savo darbais kuria inovatyvią Lietuvos valstybę ir kuriems rūpi Lietuvos ateitis.

Šiame numeryje pristatoma lapkričio 27-28 d. vyksianti didžiausia Baltijos šalyse konferencija „Fintech Inn“, kurioje tikimasi sulaukti daugiau kaip 120 pranešėjų, daugiau kaip 3000 dalyvių, atstovaujančių daugiau kaip 500 įmonių iš viso pasaulio.

Sėkmingai startavo ir veiklą pradėjo Lietuvos kosmoso biuras, įsikūręs MITA, kuris bendradarbiauja su NASA, Europos kosmoso agentūra, verslo, mokslo ir viešojo sektoriaus atstovais.

Naujos MITA iniciatyvos „Smart InoTech pramonei“ ir „Gyvybės mokslų industrijos plėtros skatinimas“ skatina inovacijų proveržį atskirose sektoriuose ir teikia aktualias paslaugas klientams.

MITA organizuojamos išskirtinės akceleravimo programos į JAV ir Kiniją suteikia galimybę pritraukti ženklių investicijų ir atsirasti šalyje naujam startuoliui vienaragiui.

Nauja MITA administruojama programa „Verslo plėtra, inovacijos ir MVĮ“ skatina Lietuvos ir Norvegijos bendradarbiavimą žaliųjų pramonės inovacijų ir informacinių ir ryšių technologijų srityse, kurios artimiausi kvietimai numatomi skelbti jau š.m. gruodį.

Ieškantiems praktinių žinių ar naujų galimybių investicijoms – sukurtas MITA priemonių žemėlapis inovatoriams.

Jeigu turite pasiūlymų dėl aktualių temų, rašykite [email protected]