BDAR
gdpr

Lietuvos įmonės kviečiamos viešinti vykdomus Agri-Food projektus

Data

2021 03 08

Įvertinimas
1
agri-food.jpg

Mokslo, inovacijų ir technologijų agentūra (MITA) kartu su Nacionaline mokėjimo agentūra (NMA) kviečia įmones viešinti įgyvendinamų ar jau įgyvendintų žemės ūkio ir maisto pramonės sektoriaus (Agri-Food) projektų, finansuojamų iš nacionalinių ir ES lėšų, rezultatus. 

MITA projektų rezultatus viešins „Open R&D Lithuania“ platformoje, kurioje jau sukurta nauja Agri-Food skiltis. Ši veikla įgyvendinama vykdant Interreg Europe programos AgriRenaissance projekte parengtą Lietuvos Veiksmų planą, kurį 2020 m. patvirtino Interreg EuropeSekretoriatas. 

„Open R&D Lithuania“ yra inovacijų infrastruktūros, paslaugų ir kompetencijų tinklas Baltijos šalyse. Šios platformos tikslas – parodyti šalies mokslinių tyrimų ir inovacijų potencialą nacionaliniu ir tarptautiniu mastu.

Nauja Agri-Food skiltis skirta didinti Lietuvos įmonių žinomumą, plėsti šio sektoriaus lyderystę ir tarptautinį bendradarbiavimą.

„Ši platforma suteikia galimybę žemės ūkio ir maisto pramonės įmonėms pasigirti savo sėkmingais projektais ne tik nacionaliniu ir tarptautiniu lygmenimis, bet ir skatina naujas iniciatyvas, idėjas ir lyderystę“,- projektus viešinti kviečia MITA vadovas Gintas Kimtys.

Maloniai kviečiame siųsti informaciją viešinimui apie Jūsų įgyvendintus ir / ar įgyvendinamus žemės ūkio ir maisto pramonės projektus elektroniniu paštu dr. Editai Bagdonaitei (Subject: AGRI-FOOD, [email protected]). Informacija turi būti glausta ir parengta anglų kalba. Projekto aprašymo pavyzdys yra čia.

Kviečiame bendradarbiauti.