BDAR
Close

Planuojantiems dalyvauti „Eurostars 3” kvietime – programos pristatymo renginys

Data

2022 08 29

Įvertinimas
0
Eurostars3.png

Mokslo, inovacijų ir technologijų agentūra (MITA) kviečia labai mažas, mažas ir vidutines įmones (MVĮ), vykdančias mokslinių tyrimų ir eksperimentinės plėtros (MTEP) veiklas dalyvauti tarptautinės „Eurostars 3“ programos kvietime ir teikti paraiškas inovatyvių projektų įgyvendinimui. Įmonės tai padaryti gali iki rugsėjo 15 dienos. Planuojantys dalyvauti šios tarptautinės programos kvietime, rugsėjo 2 dieną kviečiami dalyvauti MITA organizuojamame renginyje.

Nuotolinio renginio metu dalyviai bus supažindinti su „Eurostars 3“ programos dalyvavimo gairėmis, projektų tinkamumo ir vertinimo kriterijais, nacionalinėmis finansavimo taisyklėmis. Dalyviams bus pristatyta elektroninė paraiškos pildymo platforma ir paraiškų pildymo gairės, o pasibaigus renginiui bus teikiamos individualios konsultacijos. 

„Eurostars 3“ programos tikslas – skatinti MVĮ kurti inovatyvius produktus, paslaugas ir technologijas bei tapti savo srities lyderėmis tarptautinėje erdvėje. Vienas didžiausių programos privalumų – paraiškas teikiančios įmonės pačios gali nuspręsti, kokios tematikos projektus įgyvendins kartu su tarptautiniais partneriais iš trisdešimt septynių programoje dalyvaujančių valstybių. Partneriais projektuose gali būti mokslo studijų institucijos, įmonės bei tyrimų institutai.

Daugiau informacijos apie renginį. Dalyviams būtina registracija. Tai padaryti galite čia

Daugiau apie programą