BDAR
gdpr

Baltijos klasterių forumas 2018

Pradžia

2018-05-16 10:00

Pabaiga

18:00

Data: 2018 m. gegužės 16 d.
Vieta: Litexpo, Laisvės pr. 5, Vilnius

Mokslo, inovacijų ir technologijų agentūra (MITA) kviečia visus besidominčius klasteriais ir norinčius daugiau sužinoti apie tarptautinių partnerysčių kūrimą Baltijos regione į pirmąją tokio pobūdžio konferenciją-kontaktų mugę „Baltijos klasterių forumą 2018”, kuri įvyks gegužės 16 d. LITEXPO parodų ir kongresų centre (Laisvės pr. 5, Vilnius).

Renginyje didžiausias dėmesys bus skiriamas trims temoms: tarptautiškumui, bendradarbiavimui ir galimybėms. Lietuvos ir užsienio ekspertai savo pranešimuose pateiks svarbiausią informaciją ir įžvalgas susijusias su klasterių politika, finansavimo galimybėmis ir klasteriams skirtomis programomis.

B2B kontaktų mugė

„Baltijos klasterių forumo 2018” antroji dalis pasiūlys dalyviams unikalią platformą kontaktų mezgimui ir naujų partnerių paieškai. Bus organizuojamos tiek C2C (partnerių paieška klasteris-klasteris) ir B2C (partnerių paieška įmonė-klasteris) sesijos.

Dalyvavimas konferencijoje ir kontaktų mugėje yra nemokamas, tačiau registracija yra būtina dėl riboto vietų skaičiaus. Registracija vyks iki gegužės 7 d.

Detalesnė informacija ir instrukcijos dėl dalyvavimo kontaktų mugėje bus išsiųstos užsiregistravusiems dalyviams. Kontaktų mugė vyks anglų kalba.

Apie forumą

„Baltijos klasterių forumas 2018” yra viena iš Mokslo, inovacijų ir technologijų agentūros (MITA) koordinuojamo projekto „Inovacijų tinklaveikos skatinimas ir plėtra“ (InoLink) veiklų. Projektas finansuojamas Europos regioninės plėtros fondo lėšomis. Projektas vykdomas kartu su partneriu – Lietuvos inovacijų centru (LIC), o jo tikslas – skatinti įmonių jungimąsi į klasterius, didinti klasterių brandą, skatinti augimą bei tarptautinį bendradarbiavimą.

Programa ir registracija