BDAR
gdpr

EIC Transition Challenges

Pradžia

2022-06-17

Data: 2022 m. birželio 17 d.
Vieta: online platforma

Mokslo, inovacijų ir technologijų agentūra (MITA) kviečia registruotis ir dalyvauti Europos Komisijos organizuojamoje informacinėje dienoje „EIC Transition Challenges“, kuri įvyks nuotoliniu būdu š. m. birželio 17 d.

Registracija

EIC Transition veikla yra įgyvendinama, siekiant padėti novatoriams plėtoti komercinio vystymosi kelią, pvz., demonstracinę veiklą ir galimybių studijas, kad būtų galima įvertinti verslo modelius ir remti atžalinių įmonių ir startuolių steigimą. Tai nauja priemonė skirta pereigai ankstesnių „Horizontas 2020” ar „Europos Horizontas“ finansuotų/-jamų projektų rezultatų į aukštesnį technologinės parengties lygmenį. Svarbu žinoti: Darbo programoje yra nustatytas konkretus ankstesnių „Horizontas 2020”, „Europos Horizontas“ kvietimų sąrašas, kurių finansuojamus projektų rezultatus kviečiama plėtoti.

  • Technologinės parengties lygmuo (TRL): 4-5/6.
  • Dotacijos dydis - iki 2,5 milijonų eurų.
  • Maksimalus finansavimo intensyvumas - 100 %.

Paraiškas gali teikti vienas pareiškėjas (universitetas, mokslinių tyrimų organizacija, įmonė, ypač startuolis, maža  ir vidutinė  įmonė) arba nedidelis konsorciumas (2-5 nepriklausomi juridiniai asmenys, įsteigti skirtingose ES valstybėse narėse ar asocijuotose šalyse).

Nemokama paslauga Lietuvos atstovams: kokybiškų paraiškų rengimo procesą užtikrina Europos Komisijos sukurtas nacionalinių atstovų (angl. National Contact Points, NCP) tinklas, kurio tikslas teikti kvalifikuotą pagalbą programos dalyviams ir pareiškėjams visais esminiais klausimais.

Kontaktai:  EIC NCP, dr. EDITA BAGDONAITĖ; Tel. 370 604 76851;  El. p. [email protected]