BDAR
gdpr

„Eureka“ pasirengimo investicijoms programos (IRP) 2022 m. internetinė sesija su „Repsol“

Pradžia

2022-06-07 12:00

Pabaiga

2022-06-07 13:25

Data: 2022 m. birželio 7 d.
Vieta: online platforma

„Repsol“ yra pasaulinė energetikos kompanija, siekianti iki 2050 m. pasiekti nulinį grynųjų išmetamųjų teršalų kiekį. Visoje energetikos vertės grandinėje įmonėje dirba 24 000 žmonių visame pasaulyje ir savo produktus platina beveik 100 šalių, maždaug 24 mln. klientų.

„Repsol“ per dieną pagamina vidutiniškai 650 000 barelių naftos ekvivalento ir gali pasigirti viena efektyviausių naftos perdirbimo sistemų Europoje. Bendrovė pertvarko savo septynis pramoninius kompleksus Ispanijoje, Portugalijoje ir Peru į įvairių energijos šaltinių centrus įgyvendindama naujausius projektus, kurie sumažins jų anglies pėdsaką ir leis tapti etalonu atsinaujinančio vandenilio ir atsinaujinančio kuro gamyboje iki 2030 m.

Į klientus orientuotas produktų ir paslaugų portfelis gali patenkinti visus vartotojų energijos poreikius namuose ar keliaujant. Įmonė kuria tvaraus mobilumo sprendimus, kuriuose naudojami vis efektyvesni degalai, biodegalai, autodujos, transporto priemonėms skirtos gamtinės dujos ir elektromobilių įkrovimo sprendimai. „Repsol“ taip pat yra pagrindinis Ispanijos elektros ir dujų rinkos dalyvis, turintis 1,35 mln. klientų ir atsinaujinančios energijos gamybos turtą, kurio bendra instaliuota galia yra 1,1 GW.

Siekdama iki 2050 m. pasiekti nulinį grynųjų teršalų išmetimo kiekį, „Repsol“ diegia integruotą dekarbonizacijos technologijų modelį, pagrįstą padidintu efektyvumu, atsinaujinančios energijos gamybos pajėgumais, mažai anglies dioksido į aplinką išskiriančio kuro gamyba, naujų klientų sprendimų kūrimu, žiedine ekonomika ir proveržio projektų skatinimu, siekiant sumažinti pramonės anglies pėdsaką.

Skaitmeninimas ir technologijos vaidina pagrindinį vaidmenį „Repsol“ strategijoje. Bendrovė, siekdama pagerinti veiklos efektyvumą, remiasi skaitmeninėmis technologijomis, tokiomis kaip dirbtinis intelektas, automatizavimas ir debesų sprendimai. „Repsol Technology Lab“ tyrimų centras kuria novatorišką MTEP modelį, pagrįstą atviromis inovacijomis ir bendradarbiavimu su institucijų tinklu visame pasaulyje, siekiant pasiūlyti naujus technologinius sprendimus ir sukurti naują, efektyvesnį ir konkurencingesnį energetikos sektorių.

„Repsol“ iššūkis: įmonė ieško technologinių sprendimų, kurie pagreitintų dekarbonizacijos kelionę per anglies surinkimą ir saugojimą (angl. Carbon capture and storage - CCS): medžiagos, skirtos tiesioginiam CO2 surinkimui iš oro ir anglies saugojimo lovio mineralizacijai.

Registracija

Programa

12:00  Introduction & welcome to participants   Emma Fau, external expert on investment readiness at Eureka   
12:05  How to build successful partnerships with Repsol 

Silvia Pérez Díaz. Open Innovation Expert – Repsol Technology Lab

12:30 Some real stories:Alerion 

Oier Peñagaricano Muñoa - Founder & CEO, Alerion 

12:45 Repsol Challenge:

Jacobo Canal Vila. Geomechanics Advisor – Repsol Technology Lab 

Micaela Taborga Claure. CO2 Capture Senior Scientist – Repsol Technology Lab 

13:05  Next steps   Emma Fau, external expert on investment readiness at Eureka  
13:10 Q/A session 
13:25  End of session