BDAR
gdpr

„Europos horizonto“ renginių ciklas

Pradžia

2022-09-15

Pabaiga

2022-12-20

Data: 2022 m. rugsėjo-gruodžio mėn.
Vieta: online platforma

Lietuvos mokslo tarybos NCP pradeda 2022 metų rudens renginių ciklą, skirtą Lietuvos mokslo ir inovacijų bendruomenei, siekiančiai aktyviai dalyvauti „Europos horizonte“. Juose pranešimus skaitys ir Mokslo, inovacijų ir technologijų agentūros (MITA) atstovai. Pirmieji renginiai – jau rugsėjo mėnesį.

Šių metų akcentas – išmoktos pamokos iš dalyvavimo pirmuose „Europos horizonto“ paraiškų konkursuose ir gilesnis Europos Sąjungos misijų pažinimas. Programoje yra ir naujų programų pristatymas.

Iš viso iki gruodžio vidurio numatoma surengti mažiausiai 16 renginių. Juose numatyti susitikimai su Tarybos NCP, Europos Komisijos atstovais, programos komitetų ekspertais, kitų institucijų atstovais, padėsiančiais geriau suprasti programos horizontaliuosius principus, teisinius klausimus ir finansavimo modelius, atnaujinti žinias apie paraiškų konkursus, misijų politinius ir taikomuosius aspektus bei partnerių paiešką.

Visi renginiai – nuotoliniai. Daugiau informacijos ir nuolat atnaujinamą programą rasite 2022 metų „Europos horizonto“ renginių ciklui skirtame tinklalapyje.

Artimiausi renginiai, į kuriuos jau galite registruotis: