BDAR

GovTech Hackathon

Pradžia

2021-04-16

Pabaiga

2021-04-18

Data: 2021 m. balandžio 16-18 d.
Vieta: online platforma

Praėjus daugiau nei metams nuo pandemijos pradžios, valstybės ir visuomenės yra priverstos transformuoti įvairias tiek kasdienio, tiek profesinio gyvenimo sritis. Nemaža šių pokyčių dalis yra susijusi su paslaugų, darbo ar švietimo skaitmenizacija, kibernetinio saugumo stiprinimu bei tvaresnio gyvenimo būdo paieška. Inovatyvių sprendimų, kurie palengvina šias transformacijas, paklausa tik auga, todėl „GovTech Lab Lithuania“ kartu su Lietuvos verslo angelų tinklu „LitBan“ džiaugiasi galėdami pakviesti visus norinčius dalyvauti į virtualų GovTech hakatoną „Let‘s Co-create Our Future Together“ bei kartu kurti ateitį keičiančius sprendimus!

Po didžiulės pernykščio virtualaus hakatono „Hack The Crisis“ sėkmės, kurio metu buvo sukurtas ne vienas šiuo metu jau plačiai naudojamas sprendimas, atėjo metas naujų idėjų paieškai. GovTech hakatone kviečiami dalyvauti visi norintys kurti naujoves, kurios galėtų užtikrinti greitą ir kokybišką atsigavimą po pandemijos, efektyvintų valstybės veikimą ir gerintų visuomenės gyvenimą. Temos, kurioms ieškoma inovatyvių idėjų ir sprendimų: piliečių įtraukimas į valstybės gyvenimą, žalia ir tvari ateitis, technologijomis grįstas švietimas, skaitmeninė gerovė, saugumas, išmanūs miestai ir laisvoji tema. Kurkime savo ateitį kartu!

GovTech hakatonas „Let‘s Co-create Our Future Together“ vyks balandžio 16-18 dienomis nuotoliniu būdu. Nesvarbu, kokia jūsų profesija, prisijungti kviečiame visus – užregistruokite savo komandą arba registruokite tik save, o komandą padėsime susirasti mes. Nesvarbu, ar esate studentas, kūrėjas, rinkodaros ekspertas, projektų vadovas, verslo guru ar atsakingas pilietis, GovTech hakatonas laukia jūsų!

Daugiau informacijos ir registracija