BDAR
gdpr

Hakatonas „Hack4Industry 5.0“

Pradžia

2021-03-26 17:45

Pabaiga

2021-03-28 19:15

Data: 2021 m. kovo 26-28 d. 
Vieta: online platforma

Saulėtekio slėnio mokslo ir technologijų parkas kartu su Mokslo, inovacijų ir technologijų agentūra (MITA) ir Saulėtekio slėnio skaitmeninių inovacijų centru organizuoja hakatoną, kurio tikslas – suburti skirtingų verslo, mokslo, skaitmeninių technologijų dalyvius, ekspertus ir spręsti verslui kylančius skaitmeninimo iššūkius.

Įmonės kviečiamos atskleisti šiame kelyje sutinkamas problemas ir jas spręsti kartu su profesionalų pagalba. Hakatono metu su komandomis ieškosime šiems iššūkiams sprendimų, padedančių žmonėms kuo efektyviau atlikti savo darbus kartu su robotikos, daiktų interneto, didžiųjų duomenų ar kitomis išmaniomis technologijomis. 

Norėdami tapti iššūkio autoriais, spauskite čia

Norėdami tapti mentoriais ar rėmėjais, užpildykite kontaktų formą.  

Daugiau informacijos anglų k. rasite čia

Komandų registracija prasidės vasario 24 d. Komandos galės spręsti iššūkius toms problemoms, kurias jie žino, arba sulaukti šalies pramonės įmonių įvardintų iššūkių, kurie bus paskelbti artėjant renginiui.

 

Daugiau MITA su partneriais vykdomų iniciatyvų skaitmeninimo tema:

  • Projekte InnoCAPE sukurtas skaitmeninės brandos įrankis įmonėms – išbandykite InnoCAPE Digital Maturity Assessment Tool
  • Projekto Smart Inotech pramonei ekspertai atlieka pramonės įmonių inovacijų auditus ir teikia rekomendacijas skaitmeninių technologijų diegimui. Įmones, norinčias įvertinti savo įmonės procesus ir gauti rekomendacijas, kviečiame susisiekti Smart InoTech pramonei | MITA (lrv.lt)