BDAR
gdpr

I-Days’21: Lietuva. MITA sesija „Sveikatos priežiūros sprendimai arčiau namų“

Pradžia

2021-10-25 12:30

Pabaiga

2021-10-25 15:00

Data: 2021 m. spalio 25 d.
Vieta: LSMU Naujausių farmacijos bei sveikatos technologijų centras (Sukilėlių pr. 13, Kaunas)

Europos inovacijų ir technologijų (EIT) sveikatos bendruomenės inicijuota diena – Innovation day (iDays) – vyksta daugiau kaip 14 Europos šalių, tarp jų ir Lietuvoje. 

Spalio 21–25 dienomis Lietuvos sveikatos mokslų universitetas (LSMU) drauge su Kauno technologijos universitetu (KTU), bendradarbiaudami su Europos inovacijų technologijų instituto sveikatos srities tinklu (angl. EIT health) irMokslo, inovacijų ir technologijų agentūra (MITA), organizuoja renginį „I-Day’21 Lietuva: inovatyvūs sveikatos priežiūros sprendimai arčiau namų“

Jo metu vyksiančiose kūrybinėse dirbtuvėse kartu spręsti praktinius sveikatos srities iššūkius kviečiami mokslininkai, studentai, tyrėjai, jauno verslo kūrėjai, startuoliai bei inovatyvių idėjų autoriai. Geriausiai pasirodžiusios ir pristačiusios savo idėją komandos bus apdovanotos 1000 eurų vertės prizu, o pirmosios vietos laimėtojai pateks į didįjį finalą, kur varžysis dėl nugalėtojų titulo tarptautiniu lygmeniu. Visą renginio programą rasite čia.

Paskutiniąją renginio dieną MITA kviečia į sesiją „Sveikatos priežiūros sprendimai arčiau namų“. Pandemijos laikotarpiu, kai ligoninės yra perpildytos ir pacientams patekti į sveikatos priežiūros įstaigas vis sunkiau, labai svarbu užtikrinti kuo efektyvesnę sveikatos priežiūrą namuose. Net ir esant sparčiam technologijų augimui inovatyvių sprendimų dar trūksta. MITA organizuojamos sesijos metu sužinosite apie sveikatos priežiūros paslaugų tendencijas ir iš pirmų lūpų išgirsite inovatyvius sprendimus jau sukūrusių Lietuvos gyvybės mokslų srities startuolių sėkmės istorijas.

MITA SESIJOS PROGRAMA

12:30-13:00 

Registracija 

13:00-13:10      

Sveikinimo žodis
Lukas Keraitis, renginio moderatorius, technologijų apžvalgininkas, laidos „Skaitmeniniai horizontai“ vedėjas 

13:10-13:40

Sveikatos priežiūros paslaugos arčiau namų - pokyčiai, tendencijos

Tomas Vaičiūnas, LSMU magistro studijų programos  Gyvensenos medicina koordinatorius

13:40-14:00

#1 sėkmės istorija – Kaip žvynelinės gydymą perkėlėme į namus
Aurimas Mazūras, startuolio „Emplastrum“ vadovas

14:00-14:20 

#2 sėkmės istorija – Kaip parsivesti namo kardiologą?
Žilvinas Jančoras, startuolio „Zive“ vadovas 

14:20-14:40  

#3 sėkmės istorija – Alergijų diagnostika jūsų namuose
Gintautas Gilys, UAB „Imunodiagnostika“ vadovas

14:40-15:00 

Tinklaveika prie kavos

REGISTRACIJA

Sesiją organizuoja projekto „Gyvybės mokslų industrijos plėtros skatinimas“ komanda. Tai iniciatyva, skatinanti gyvybės mokslų industrijos augimą Lietuvoje ir žinomumą tarptautiniu mastu. Ji apima visa spektrą MITA teikiamų paslaugų nuo konsultacijų dėl inovacijų paramos priemonių iki akceleravimo programų bei pagalbos pritraukiant investicijas.