BDAR
gdpr

Intellectual property issues for innovative business

Pradžia

2021-02-24 09:00

Pabaiga

2021-02-25 13:00

Data: 2021 m. vasario 24-25 d. 
Vieta: online platforma

Intelektinės nuosavybės apsaugos klausimai – klaidus miškas ne tik inovatoriams, pradedantiems vystyti pirmąjį projektą ar verslą. Ko reikia saugotis ir į ką atkreipti dėmesį? Kada ir kokį bendradarbiavimo modelį rinktis? Kaip elgtis, jei įmonės veikla kertasi su kitais patentais? Kaip apsaugoti inovaciją, kurią sukūrė dirbtinis intelektas (DI)? Tai tik keli pavyzdžiai, kokios situacijos neduoda ramybės ne tik startuoliams, bet ir brandžioms, klestinčioms įmonėms.

Inovatyvaus verslo atstovus, norinčius pasirūpinti savo sukurta intelektine nuosavybe, MITA koordinuojamo projekto „Gyvybės mokslų industrijos plėtros skatinimas“ komanda kviečia dalyvauti virtualiame renginyje „Intellectual property issues for innovative business“. Vasario 24 d. pasisemsite teorinių žinių, o 25 d. turėsite galimybę dalyvauti praktiniuose užsiėmimuose.

Pirmąją renginio dieną pranešimus pristatys ir į aktualius klausimus atsakys:

  • 20 metų patirtį intelektinės nuosavybės apsaugos bei konkurencingumo valdymo srityse sukaupęs žymus Norvegijos inovacijų intelektinės nuosavybės ekspertas Magnus Hakvag („House of knowlegde“). Patirties jis sėmėsi Norvegijos universitetuose ir valstybinėse institucijose. Šiuo metu bendradarbiauja su Ekonominio bendradarbiavimo ir plėtros organizacija (EBPO), Pasaulio prekybos organizacija (PPO), Pasaulio intelektinės nuosavybės organizacija (PINO), Europos patentų organizacija (EPO) bei  Pasaulio banku;
  • 15 metų profesinę patirtį technologijų teisės ir intelektinės nuosavybės srityse turintis WINT advokatų kontoros partneris Andrius Iškauskas;
  • biotechnologijų srities ir inovacijų ekspertė, entreprenerė, socialinių mokslų daktarė, aukštųjų technologijų įmonės „CasZyme“ vadovė dr. Monika Paulė;
  • kiti patyrę intelektinės nuosavybės apsaugos ekspertai.

Antrąją renginio dieną vyksiančios Magnus Hakvag praktinės dirbtuvės „Strategy Serious Game War Room“ bus skirtos teorinėms žinioms įtvirtinti. Dalyvių skaičius jose ribotas.

Apie „Strategy Serious Game War Room“

  • Praktinės dirbtuvės specialiai sukurtos tobulinti intelektinės nuosavybės strateginio planavimo įgūdžius  konkurencingumo srityje.
  • Skaičiuojama, kad jose jau sudalyvavo per 1 000 000 inovatorių iš viso pasaulio. 
  • Trumpą „Strategy Serious Game War Room“ pristatymą rasite čia.
  • Dirbtuvės vyks anglų kalba.

Programa

Renginio pranešimai

Projekto „Gyvybės mokslų industrijos plėtros skatinimas“ tikslas – gyvybės mokslų industrijos populiarinimas, žinių perdavimo, technologijų pažangos, inovacijų, komercializavimo bei naujų įmonių kūrimosi skatinimas ir tarptautinio Lietuvos, kaip GMI šalies, įvaizdžio kūrimas. Projektas finansuojamas Europos regioninės plėtros fondo lėšomis.