BDAR
gdpr

Kaip neatsilikti konkurencingumo greitkelyje: sparti transformacija ir skaitmeninimas

Pradžia

2021-11-30 10:00

Pabaiga

2021-11-30 17:00

Data: 2021 m. lapkričio 30 d.
Vieta: Lietuvos nacionalinis dramos teatras (Gedimino pr. 4, Vilnius)

Mokslo, inovacijų ir technologijų agentūros (MITA) įgyvendinamo projekto „Lietuvos verslo integracija į tarptautines eksperimentinės plėtros ir inovacijų vertės grandines (InterInoLT)“ partneris Lietuvos pramonininkų konfederacija (LPK) kviečia dalyvauti lapkričio 30 d. vyksiančiame Metų ekonomikos forume.

Forume „Kaip neatsilikti konkurencingumo greitkelyje: sparti transformacija ir skaitmeninimas“ dėmesys bus skiriamas verslui ir jo ateities klausimams. Dabartinių technologinių permainų eroje Europa ir jos įmonės turi dėti daug pastangų, kad įveiktų kylančius globalius ir technologinius iššūkius. Forume verslo ir politikos lyderiai ieškos atsakymų, kuo grįsti savo transformacijos kelią, jog išliktume konkurencingi rinkose, skirs dėmesį žalumo, skaitmenizavimo, konkurencingumo ir verslo lyderystės temoms.

Europos Sąjunga kelia ambicingus Žaliojo kurso tikslus – iki 2050 m. grynasis šiltnamio efektą sukeliančių dujų kiekis turi būti lygus nuliui. Šis tikslas gali tapti ekonomikos varikliu, o ne stabdžiu, tačiau būtinos aiškiai apibrėžtos pramonės transformacijos gairės. Be to, atsipūsti neleidžia ir darbuotojų trūkumas bei jau pasiektas maksimalus pajėgumų panaudojimo lygis. 

Organizatoriai pažymi, kad darbuotojų trūkumo ir našumo didinimo iššūkius galime spręsti investuodami į technologinį atsinaujinimą ir kompetencijas.

Renginio programa

Daugiau apie renginį.