BDAR

Kalėdinis Baltijos klasterių forumas

Pradžia

2020-12-10 10:45

Pabaiga

2020-12-10 15:00

Data: gruodžio 10 d. 
Vieta: online platforma

Mokslo, inovacijų ir technologijų agentūra (MITA) Baltijos šalių klasterių bendruomenę ir visus, besidominčius klasterių veikla ir jos galimybėmis, gruodžio 10 d. kviečia į tradicinį Kalėdinį Baltijos klasterių forumą. Renginio tema: Europos žaliojo kurso įgyvendinimas ir skaitmeninė transformacija.

Forume pranešimus skaitys:

  • Europos Komisijos Pažangių technologijų, klasterių ir socialinės ekonomikos skyriaus vadovė Ulla Engelman;
  • analitikė ir viešosios politikos konsultantė dr. Emily Wise; 
  • Lietuvos klasterių tinklo direktorė Kristina Šermukšnytė-Alešiūnienė;
  • „FoodScale Hub“ viceprezidentas, vienas iš agro-maisto skaitmeninių inovacijų centrų ekosistemos pradininkų Europoje Grigoris Chatzikostas;
  • Katalonijos verslo konkurencingumo skatinimo agentūros ACCIÓ žiedinės ekonomikos ir tvaraus vystymosi vadovė Maite Ardèvol;
  • Lietuvos švariųjų technologijų klasterio koordinatorė Laima Kaušpadienė;
  • Vilniaus kino klasterio koordinatorius Romanas Matulis. 

Informacinio renginio metu ekspertai iš užsienio pristatys klasterių politikos aktualijas, tendencijas ir plėtros galimybes nauju programavimo laikotarpiu, bus aptartos Lietuvos klasterių ekosistemos naujienos. Renginys vyks anglų kalba. Jį moderuos klasterių fasilitatorius Deividas Petrulevičius (MITA).

Renginio programa

Dėl ribojimų, susijusių su COVID-19 viruso plitimu, šiemet renginys vyks nuotoliniu būdu. Registracija dalyviams

Renginys „Kalėdinis Baltijos klasterių forumas 2020“ – viena iš Mokslo, inovacijų ir technologijų agentūros (MITA) koordinuojamo projekto „Inovacijų tinklaveikos skatinimas ir plėtra (InoLink)“ veiklų. Projektas skatina įmonių jungimąsi į klasterius, didina klasterių brandą, skatina augimą ir tarptautinį bendradarbiavimą. Projekto partneris – Lietuvos inovacijų centras (LIC). Projektas finansuojamas Europos regioninės plėtros fondo lėšomis.