BDAR
gdpr

Leaders grow Leaders: Facilitating Social Innovation in Regions

Pradžia

2022-05-26 10:00

Pabaiga

2022-05-26 20:00

Data: 2022 m. gegužės 26 d.
Vieta: Artis Centrum Hotels, Totorių g. 23 Vilnius

Mokslo, inovacijų ir technologijų agentūra (MITA) kviečia į tarptautinį tinklaveikos renginį „Leaders grow Leaders: Facilitating Social Innovation in Regions“.

Socialinių inovacijų srities ekspertai iš Lietuvos, Estijos, Suomijos, Švedijos, Prancūzijos ir Kipro dalinsis savo patirtimi, įžvalgomis ir geraisiais pavyzdžiais. Panelinėse diskusijose aptarsime socialinių inovacijų ekosistemų kūrimo ir vystymo ypatumus, susijusias tendencijas ir iššūkius. Apsilankysime Vilniaus Švč. Mergelės Marijos Ramintojos bažnyčioje, kuri tapo ne vienos inovatyvios organizacijos ir įvairių socialinių iniciatyvų namais, taip pat bus skirtas laikas partnerystės ryšių užmezgimui (angl. networking).

Renginys vyks š.m. gegužės  26 d. nuo 10 val. iki 20 val. „Artis Centrum Hotels“ viešbutyje (Totorių g. 23, Vilnius 01120). Renginio kalba – anglų.

Renginio organizatoriai: Lietuvos socialinių inovacijų klasteris, Mokslo, inovacijų ir technologijų agentūra, Lietuvos inovacijų centras.

Renginio partneriai: Prancūzijos ir Lietuvos prekybos rūmai, LR Užsienio reikalų ministerija, Europos socialinio fondo agentūra.

Registracija

Programa