BDAR
Close

Lietuviškų inovacijų ir technologijų paroda

Pradžia

2019-05-15 10:00

Pabaiga

2019-05-16 17:00

Data: 2019 gegužės 15 - 16 d.
Vieta: Lietuvos parodų ir kongresų centras LITEXPO, Laisvės pr. 5, Vilnius

Mokslo, inovacijų ir technologijų agentūros (MITA) organizuojamoje parodoje, kuri vyks „Balttechnika 2019 metu. Parodoje galėsite pamatyti ir išbandyti 10  lietuvių inovatorių kuriamų naujų sprendimų. Pastarieji stebina inovatyvumu ir unikalumu.

Parodoje išvysite platų inovacijų sričių spektrą –  nuo medicinos iki transporto. Kviečiame susipažinti su inovacijomis!

Įmonė „Evana Technologies“ pristatys plastiko, naudojamo medicinoje, mikro-gręžimo lazerinę technologiją. Inovatyvaus sprendimo kūrėjai tikisi, jog ši technologija sudomins Lietuvos ir užsienio šalių medicinos reikmenų sektoriaus gamintojus bei potencialius vartotojus.

Kita įmonė „Idėja 3D“ kvies atkreipti dėmesį į liejimo technologija daromus gaminius, kuriuos  dažniausiai užsako ne tik startuoliai savo prototipams, bet ir pramonės įmonės. Ši liejimo technologija Lietuvoje kol kas dar naujovė, tad parodoje turėsite išskirtinę galimybę išvysti gaminius bei užduoti klausimus inovacijos kūrėjams.

Dar viena įmonė sudomins transporto sektoriaus ekspertus ir mėgėjus. „Baltic Car Equipment“  kuria ir vysto IT sprendimus skirtus automobilių parką valdančioms įmonėms. Inovatyvios įmonės kuriama transporto valdymo ir kontrolės sistema naudojasi ne tik Lietuvos, bet ir užsienio įmonės.  
Įmonė „Rubedo sistemos“  pristatys  stereo kamerą, skirta robotų navigacijai, o parodos lankytojai galės apžiūrėti robotą, kuriame navigacijos sistema jau yra įdiegta.

Parodos metu turėsite galimybę  ne tik apžiūrėti ar išbandyti inovacijas, bet ir susitikti su Valstybinio patentų biuro ir MITA ekspertais B2B zonoje. MITA specialistai susitikimų metu išskirtinį dėmesį skirs tarptautinėms „Eurostars2“, „Horizon2020“ ir nacionalinėms „Inočekių“, „Inopatento“ ir „Inostarto“ investicijų programoms, o Valstybinio ​patento biuro specialistai konsultuos klausimais susijusiais prekių ženklų ir dizaino apsaugos, teisiniais pramoninės nuosavybės objektų apsaugos bei išradimų apsaugos klausimais.

B2B susitikimai vyks gegužės 16 dieną 11 -15 val., registracija čia.

Renginys organizuojamas pagal projektą „Technologijų ir inovacijų populiarinimas“, kuris yra finansuojamas Europos regioninės plėtros fondo lėšomis. Projekto tikslas – populiarinti technologijų pažangą ir inovacijas, informuojant verslą ir verslui imlią visuomenę apie mokslinių tyrimų vykdymo ir inovacijų diegimo naudą. Projektą vykdo MITA.