BDAR
gdpr

Lietuvos gyvybės mokslų industrijos pasiekimų stendas

Pradžia

2021-09-06 08:00

Pabaiga

2021-09-24 17:00

Data: 2021 m. rugsėjo 6 d. - rugsėjo 24 d.  
Vieta: VU Gyvybės mokslų centras (Saulėtekio al. 7, Vilnius)

Lietuvą pasaulyje garsina įvairiausių sričių asmenybės – menininkai, sportininkai, keliautojai. Bet ar žinome, kokias aukštąsias technologijas pastaraisiais metais sukūrė vienos prioritetinių Lietuvos industrijų – gyvybės mokslų –atstovai? 

Siekdama supažindinti su Lietuvos gyvybės mokslų sektoriaus potencialu, Mokslo, inovacijų ir technologijų agentūra (MITA) kviečia aplankyti LIETUVOS GYVYBĖS MOKSLŲ INDUSTRIJOS PASIEKIMŲ STENDĄ!

Jame interaktyviai pristatomos 7 sveikatos technologijų ir biotechnologijų krypties inovacijos. Už kai kuriuos sprendimus jau gauti nacionaliniai ir tarptautiniai apdovanojimai!

Darbo laikas: I-V nuo 8.00 iki 17.00 val. 

Apsilankykite ir pažinkite inovacijas, kad galėtumėte dar labiau didžiuotis mūsų Lietuva! 

Lietuvos GMI pasiekimų stendas – viena iš MITA įgyvendinamo projekto „Gyvybės mokslų industrijos plėtros skatinimas“ veiklų. Projekto tikslas – gyvybės mokslų industrijos populiarinimas, žinių perdavimo, technologijų pažangos, inovacijų, komercializavimo bei naujų įmonių kūrimosi skatinimas ir tarptautinio Lietuvos, kaip GMI šalies, įvaizdžio kūrimas. Projektas finansuojamas Europos regioninės plėtros fondo lėšomis.