BDAR
Close

Mokslo ir inovacijų festivalis „Erdvėlaivis Žemė“ 2017

Pradžia

2017-09-11 09:00

Pabaiga

2017-09-20 17:00

Šį rudenį jau keturioliktą kartą MITA kartus su Ūkio ministerija kviečia visus besidominčius mokslu ir technologijomis į didžiausią mokslo populiarinimo renginį šalyje. Rugsėjo 11 – 20 dienomis keliolikoje Lietuvos miestų ir rajonų vyks daugiau kaip 300 renginių. Juose dalyvaus ne tik mūsų šalies, bet ir Italijos mokslininkai. Festivalio metu rugsėjo 15 d. (penktadienį) Kaune vyks ir Tarptautinė mokslo mugė.

Šiųmetinio festivalio simboliu tapo Aštuonkojis. Tai labai tinkamas personažas, nes šis gyvūnas yra itin sumanus, smalsus ir vikrus. Būtent tokiais turime tapti ir mes, nes norėdami klestėti, privalome nuolat mokytis ir naujas žinias pritaikyti savo veikloje. Informacijos, galimybių ir pagundų yra tiek daug, jog mums irgi praverstų keletas papildomų rankų. Kviečiame apsilankyti Mokslo festivalio renginiuose, kurių įvairovė paliudys neįtikėtinai sparčią mokslo ir technologijų pažangą. 

Festivalio geografija: Vilnius, Kaunas, Klaipėda, Šiauliai, Panevėžys, Alytus, Anykščiai, Druskininkai, Šalčininkai, Širvintų ir Kauno rajonai.

Festivalio programa: 322 renginiai.

Festivalio lankytojų statistika: festivalio renginiuose planuojame sulaukti 30 000 lankytojų.

Registracija į renginius svetainėje jau prasidėjo: http://www.mokslofestivalis.eu/renginiai/