BDAR

Mokymai „Ikiprekybiniai ir inovatyvieji viešieji pirkimai“

Pradžia

2020-01-22 09:00

Vieta: Mokslo, inovacijų ir technologijų agentūra, A. Goštauto g. 12, Vilnius, 2 aukštas, 1 salė.

Mokslo, inovacijų ir technologijų agentūra (MITA) š.m. sausio 22 d. kviečia institucijas, organizacijas ir įmones dalyvauti mokymuose apie ikiprekybinius ir inovatyviuosius viešuosius pirkimus.

Ikiprekybiniai pirkimai yra viešųjų pirkimų būdas, kuriuo perkančioji organizacija gali, netaikydama Viešųjų pirkimų įstatymo, įsigyti jos poreikius tenkinančių rinkoje nesančių inovatyvių produktų sukūrimą vykdant mokslinius tyrimus ir eksperimentinę plėtrą (MTEP).

Inovatyvieji viešieji pirkimai yra  viešieji pirkimai, kai perkančioji organizacija techninėje specifikacijoje apibrėždama perkamą objektą, įtraukia reikalavimus, kurie užtikrina, kad ji įsigytų inovatyvių produktų.  

Europos Komisija skatina ikiprekybinius ir inovatyviuosius viešuosius pirkimus kaip naują investicijų į MTEP būdą ir kartu perkančiųjų organizacijų ir visuomenės problemų sprendimo priemonę.

Lietuva prisidėdama prie Europos Komisijos skatinimo siekia, kad  ikiprekybiniai ir inovatyvieji viešieji pirkimai iki 2027 m. sudarytų 20% visų viešųjų pirkimų Lietuvoje.

Mokymų trukmė: 9:00 – 17:00 val.

Mokymų kalba: anglų.

Mokymai yra nemokami.

Dalyvių skaičius ribotas, todėl registracija yra privaloma. REGISTRACIJA šiuo metu sustabdyta dėl didelio dalyvių skaičiaus.

Mokymus ves:

  • Gaynor Whyles – inovacijų pirkimų ekspertė, kuri šioje srityje dirbanti nuo 2005 m. Inovacijų pirkimų klausimais G. Whyles konsultuoja Europos Komisiją ir kitas organizacijas.
  • Sigutė Stankevičiūtė – MITA inovacijų pirkimų ekspertė.

Kontaktai pasiteirauti: Sigutė Stankevičiūtė, tel. +370 60476995, el. p. sigute.stankeviciute@mita.lt