BDAR
gdpr

Programa inovatoriams „Ideas to Innovation: i2i Baltic“

Pradžia

2021-11-24

Pabaiga

2021-11-26

Data: 2021 m. lapkričio 24-26 d.
Vieta: Zoom platforma

Pernai sėkmingai startavusi Lietuvoje, šiemet programa „Ideas to Innovation (i2i)“ žengia už mūsų šalies ribų. 3 dienų mokymuose inovatoriams pagal Kembridžo universiteto ir Masačusetso technologijų instituto (MIT) ekspertų sukurtą programą kviečiami dalyvauti jaunieji Baltijos šalių mokslininkai, magistrantai bei doktorantai. 

Patirtiniu mokymu paremta programa „Ideas to Innovation“ (i2i) suteikia dalyviams galimybę sustiprinti savo motyvaciją, įgyti pagrindinių verslo vystymo žinių bei idėjų komercializavimui būtinų įgūdžių, o gautas žinias ir kompetencijas pritaikyti mokslo sprendimus visuomenės poreikiams tenkinti ar kuriant savo startuolį. Ekspertų sukurta programa jau paskatino sėkmingai vystyti ir komercializuoti turimas idėjas daugiau nei 2000 dalyvių.

Pranešimus pristatys:

  • Kranfildo universiteto profesorius, edukatorius, antrepreneris  Shai Vyakarnam;
  • Kranfildo universiteto tyrėja, edukatorė Orsolya Ihasz;
  • Kembridžo universiteto mokslininkė, antreprenerė Liisa van Vliet.

Praktines inovacijų dirbtuves ves patyrusių fasilitatorių komanda. 

Dalyviai: jaunieji Baltijos šalių mokslininkai ir doktorantai, svarstantys apie idėjų komercializavimą ir norintys įgyti verslumo įgūdžių.

Kartu su KTU, KEEN mokymus organizuojanti Mokslo, inovacijų ir technologijų agentūra (MITA) įgyvendina projektą „Gyvybės mokslų industrijos plėtros skatinimas“ ir ypač ragina programoje dalyvauti jaunuosius gyvybės mokslų srities atstovus.

Nauda dalyviams:

  • Idėjos potencialo įvertinimas
  • Motyvacijos vystyti idėją sustiprinimas
  • Praktiniai įdėjų komercializavimo įgūdžiai
  • Susipažinimas su praktiniais komandos formavimo ir darbo joje organizavimo principais
  • Pažintis su investuotojais ir galimybė užduoti praktinius idėjos vystymo klausimus

Geriausios gyvybės mokslų srities idėjos autorių iš Lietuvos MITA apdovanos pietumis su investuotoju, kuris specializuojasi būtent šios srities investicijose.

Registracija  Programa 

Paraiškų teikimas: iki lapkričio 19 d.

Daugiau informacijos: Rasa Kulvietienė, tel. +370 649 31966, el. paštas: [email protected]

Renginys organizuojamas pagal projektą „Gyvybės mokslų industrijos plėtros skatinimas“, kuris yra finansuojamas Europos regioninės plėtros fondo lėšomis. Projekto tikslas – populiarinti technologijų pažangą ir inovacijas, informuojant verslą ir verslui imlią visuomenę apie mokslinių tyrimų vykdymo ir inovacijų diegimo naudą. Projektą vykdo MITA.