BDAR

Renginys Kaune „Learning from FinTech – how mistakes provoke a change“

Pradžia

2020-01-22 15:30

Vieta: Kauno Dokas, Jonavos g. 7, Kaunas

Maloniai kviečiame Jus dalyvauti Mokslo, inovacijų ir technologijų agentūros (MITA) renginyje „Learning from FinTech – how mistakes provoke a change“, kuris vyks 2020 m. sausio 22 d. Kaune.

Daugelis iš mūsų bijo padaryti klaidų, nes tai asociacijuojasi su gėda ar nesėkme. Tačiau tai netiesa! Sparčiai besikeičiančiame fintech pasaulyje klaidos yra neišvengiamas tobulėjimo procesas. Klaidos, kurias padaro fintech startuoliai, yra esminės, iš kurių verta pasimokyti. Kiekviena klaida veda į industrijos pokytį ir taip atsiveria galimybė tobulėti. Dalyvaukite MITA organizuojamame renginyje jau š.m. sausio 22 d. Kaune ir išgirskite įdomias nesėkmių istorijas, kurios gali atvesti į stulbinančią sėkmę ateityje!

Renginys vyks anglų kalba. 

Renginys organizuojamas pagal MITA projektą "FinTech LT", kurio tikslas – didinti finansinių technologijų inovacijų ir šioje srityje veikiančių įmonių skaičių Lietuvoje, taip pat informuoti verslą ir verslui imlią visuomenę apie finansinių technologijų inovacijų diegimo naudą, kurti Lietuvos kaip FinTech industrijos centro Baltijos regione įvaizdį.

Registracija

About the Event

Many of us are afraid of making mistakes - we usually associate failure with shame and downfall. We are here to prove that you are wrong! In the everchanging world of FinTech, mistakes are an inevitable part of the process. Mistakes, made by a startup or a FinTech giant, are the best way to learn. It is an opportunity to get better and learn as each lesson can provoke a change in the industry, and every failure is a chance to improve. Join us on 22th of January in Kaunas and hear the stories of professional failures, leading to success.