Renginys „SAFETYthon“. Edukacinio pabėgimo kambario kūrimas.

Pradžia

2019-11-15 10:00

Data: š.m. lapkričio 15-16
Vieta: Vilniaus Švč. Mergelės Marijos Ramintojos Bažnyčia

Jei esi pakankamai drąsus vaikščioti vakare be atšvaito, galbūt būsi ir pakankamai drąsus priimti iššūkį kurti netikėtą pabėgimo kambarį? O gal kaip tik saugumas kelyje tau yra švenčiausias dalykas, tad visada esi pasirengęs įsitraukti į prevenciją prieš nelaimingus nutikimus?

Lietuvos policija, Ramintoja, Mokslo, inovacijų ir technologijų agentūra, Lietuvos automobilių kelių direkcija, Vilniaus miesto savivaldybė ir socialių inovatorių bendruomenė ChangeMakersON šiemet nusprendė į šią opią problemą pažvelgti kiek kitu kampu. Jie kviečia šeimas, studentus, inovatorius ir kitas bendruomenes tapti išskirtinio koncepto pabėgimo kambario kūrėjais.

Lapkričio 15–16 d. Švč. Mergelės Marijos Ramintojos bažnyčioje vyks #Safetython, kurio metu 10 atrinktų komandų kurs edukacinę erdvę – pabėgimo kambarį su saugaus eismo užduotimis. Geriausia idėja bus įgyvendinta: toks kambarys kvies ne tik įdomiai praleisti laisvalaikį, bet ir žaidimo forma geriau įsiminti saugaus eismo taisykles.

Tad kviečiame tapti šio prasmingo projekto kūrėjais ir dalyvauti hakatone! Įvairių sričių ekspertai padės sukurti įdomias logines užduotis bei parengti tvirtas strategijas. O visų dalyvių lauks išties vertingi rėmėjų prizai.

 REGISTRACIJA KOMANDOMS 

REGISTRACIJA ATSKIRIEMS DALYVIAMS, KURIE NETURI KOMANDOS 

REGISTRACIJA EKSPERTAMS 

Registracija vyks iki lapkričio 8 d.!