TAFTIE kasmetinė konferencija „Ikiprekybinių, inovatyviųjų viešųjų ir funkcionaliųjų viešųjų pirkimų poveikis inovacijoms“

Pradžia

2018-06-07 09:30

Pabaiga

2018-06-07 16:10

Data: 2018 m. birželio 7 d.
Vieta: Lietuvos mokslų akademija, Gedimino pr. 3, Vilnius

Maloniai kviečiame Jus dalyvauti Mokslo, inovacijų ir technologijų agentūros (MITA) organizuojamoje TAFTIE kasmetinėje konferencijoje „Ikiprekybinių, inovatyviųjų viešųjų ir funkcionaliųjų viešųjų pirkimų poveikis inovacijoms“, kuri vyks š.m. birželio 7 d. Lietuvos mokslų akademijoje, Gedimino pr. 3, Vilnius.

TAFTIE yra Europos inovacijų agentūros tinklas (asociacija), jungiantis 29 nacionalines inovacijas skatinančias institucijas iš 28 valstybių. 2011 m. MITA tapo šio tinklo nare ir nuo 2018 m. pirmininkauja TAFTIE asociacijai, organizuodama renginių ciklą Vilniuje ir Briuselyje.

Konferencija yra skirta ikiprekybiniams (PCP), inovatyviesiems viešiesiems (PPI) ir funcionaliesiems viešiesiems pirkimams aptarti. PCP, PPI pirkimai yra gerai žinomi tarp valstybių narių kaip inovacijų skatinimo priemonės. Vis dėlto funkcionalieji viešieji pirkimai tampa nauja tendencija naudoti viešuosius pinigus inovacijų skatinimo būdui. Šios konferencijos tikslas - pasidalintisavo patirtimi ir įžvalgomis apie teigiamas ir neigiamas PCP, PPI ir funkcionaliųjų viešųjų pirkimų puses, jų vaidmenį ir poveikį inovacijų skatinimui.

Dalyvių registracija vyksta iki birželio 5 d. 12 val. Renginys vyks anglų k.

Kontaktai pasiteirauti

  • Sigutė Stankevičiūtė, tel. (8 5) 2 127 438, el. p. sigute.stankeviciute@mita.lt
  • Birutė Bukauskaitė, tel. (8 5) 2 127 436, el. p. birute.bukauskaite@mita.lt