Tarptautinė konferencija „Fintech Week Lithuania“

Pradžia

2020-06-15

Pabaiga

2020-06-18

Nuotolinis renginys

Mokslo, inovacijų ir technologijų agentūra (MITA) kviečia į  tarptautinę konferenciją virtualioje erdvėje„Fintech Week Lithuania“. Nemokamas keturių dienų virtualus renginys suburs Lietuvos ir pasaulio Fintech ekspertus š.m. birželio 15-18 dienomis.

Virtualus renginys kvies diskusijoms apie tai, kaip ateityje technologinė pažanga pakeis finansines paslaugas ir žmonių įpročius, o tarp renginio pranešėjų – EBPO ir FATF patarėjas ir „blockchain“ technologija paremto startuolio „Shyft Network“ įkūrėjas Joseph Weinberg, rizikos kapitalo fondo „MarketX Ventures“ investicijų vadovas Kadeem Clarke, RampRate įkūrėjas ir vadovas Tony Greenberg, bei Prof. Dr. Phiilipp Sander, vienas geriausių Vokietijos ekonomistų, patenkantis į tokius sąrašus kaip „Top 40 under 40“ ir kt.

Šis laikotarpis atskleidė, kad elektroninė komercija ir su ja susiję skaitmeniniai atsiskaitymai yra kritiškai svarbūs šiandieninėje visuomenėje, todėl konferencijos metu ypatingas dėmesys bus skiriamas finansų rinkos pokyčiams Covid-19 pandemijos metu bei naujų galimybių paieškai.

Kita kertinė tema – prisitaikymas prie vis griežtėjančios reguliacinės aplinkos ir technologijų pasitelkimas tvarkant atitiktį galiojantiems teisės aktams, tokiems kaip, pavyzdžiui, Lietuvos Respublikos pinigų plovimo ir teroristų finansavimo prevencijos įstatymas ar „Pažink savo klientą“ principo įgyvendinimas.

Nepamiršti liks ir startuoliai, kuriems šiuo periodu žūtbūt reikia pritraukti naujas investicijas, užkariauti naujas rinkas ar susitelkti į tvarumo didinimą. Jie galės dalyvauti dirbtuvėse, prisistatyti potencialiems investuotojams, išgirsti Amerikos ir Europos investuotojų patarimus ir siūlymus, bei dalyvauti virtualioje parodoje. Birželio 16 d. konferencijos organizatoriai kvies startuolius varžytis keturiose kategorijose: didžiausių verslo pasikeitimų (angl. Fantastic Pivot), augimo krizės metu, laimėtų partnerysčių ir atrastų naujų rinkų.

„Onvent“ renginių platformoje vyksianti konferencija turės visus įprastomis sąlygomis vykstančių renginių atributus. Dalyviai galės klausytis pranešimų ir diskusijų, užmegzti naujas pažintis specialioje virtualioje erdvėje, bei dalyvauti virtualioje parodoje. Be to, renginio metu vyks įvairios dirbtuvės ir mokymai – pradedant elektronine prekyba ir baigiant kibernetiniu saugumu.

Galiausiai, konferencijos pabaigą vainikuos „Lietuvos Fintech apdovanojimai“, skirti ryškiausioms Lietuvos finansinių technologijų įmonėms ir asmenybėms pagerbti. Tarp nominacijų – geriausia iniciatyva kovojant su „Covid-19” viruso pandemija, finansinių technologijų lyderės ir kylančios žvaigždės prizai. Šioms ir kitoms nominacijoms vis dar galima teikti kandidatūras.

„Fintech Week Lithuania“ virtualią konferenciją organizuoja MITA, VšĮ „Investuok Lietuvoje“, finansinių technologijų ir inovacijų centras „ROCKIT“, „Fintech Lithuania“ ir „Fintech Hub LT“ asociacijos, startuolių akseleratoriai „Baltic Sandbox“ ir „Startup Wise Guys“.

Daugiau informacijos apie renginį ir registraciją galie rasite Fintech Week Lithuania svetainėje.