Tarptautinis renginys „BioHakatonas | Gyvybės kodas“

Pradžia

2020-09-18 16:00

Pabaiga

2020-09-20 16:00

Data: rugsėjo 18 d. - rugsėjo 20 d. 
Vieta: VU Gyvybės mokslų centras, Saulėtekio al. 7, Vilnius

Biohakatonas - erdvė gyvybės ir informacinių technologijų mokslų mėgėjams ir profesionalams dalintis žiniomis ir kartu ieškoti technologinių sprendimų opiausioms šių dienų problemoms. Renginys apims pagrindines gyvybės mokslų industrijos temas: personalizuota medicina, dirbtinio intelekto pritaikymo ir panaudojimo galimybės šiuolaikinėje medicinoje, visuomenės senėjimas, ligų diagnostika ir kitos temos, kuriose sukurtos informacinių technologijų programėlės, programinė įranga ar kt. prisidėtų prie visuomenės gyvenimo kokybės gerinimo bei mokslo pažangos.  

Biohakatono metu renginio dalyvius konsultuos savo srities profesionalų, mentorių, komanda, o aktualias problemas siūlys privataus ir viešojo sektoriaus įmonės ir įstaigos. Renginio metu visus norinčius kviesime į atviras visuomenei, puikiai vertinamų Lietuvos ir užsienio mokslininkų, išradėjų paskaitas, diskusiją.

Renginys nemokamas, o registracija bei detali programa jau netrukus.

Pasiruoškite nenutrūkstamam 48 valandų nuotykiu ir sekite naujienas!

Renginio metu, atsižvelgiant į SAM rekomendacijas, bus pasirūpinta dezinfekcinėmis priemonėmis ir bus laikomasi visų galiojančių sveikatos apsaugos reikalavimų.

Renginys bus fotografuojamas ir filmuojamas.