BDAR
gdpr

TechHub ant ratų: verslo augimo programa regionams

Pradžia

2022-05-10

Pabaiga

2022-07-05

Data: 2022 m. gegužės 10 d. - liepos 5 d.
Vieta: Marijampolė, Kėdainiai, Birštonas, Kaišiadorys ir Palanga

Kiekvieno verslo tikslas – sėkmingai parduoti savo produktus ir paslaugas. Tačiau kelias link šio tikslo nėra toks paprastas, ypač regioniniam verslui, globaliame pasaulyje susiduriančiam su didele konkurencija, ribotais ištekliais, informacijos gausa ir laiko trūkumu ją įsisavinti. TechHub kviečia regioninio verslo vadovus nemokamai dalyvauti intensyvioje 1 dienos praktinių verslo kūrimo ir auginimo įgūdžių programoje, kurios metu ekspertai suteiks įvairių sričių verslo vystymo žinių ir kompetencijų, reikalingų žengiant žingsnius inovacijų link. 

Kas tai? 

Intensyvi 1 dienos praktinių verslo kūrimo ir auginimo įgūdžių programa vadovams, kurie nori įgyti skirtingų verslo vystymo žinių ir kompetencijų. 

Kas gali dalyvauti? 

Renginyje gali dalyvauti visos Lietuvoje įregistruotos įmonės (UAB, MB, VšĮ, asociacijos). Mokymuose viename mieste gali dalyvauti iki 20 įmonių. 

Kiek kainuoja? 

0 EUR. 

Paslaugos teikiamos kaip nereikšminga valstybės pagalba (de minimis). Patvirtinus Jūsų registraciją bus atsiųstas sutikimas dėl konsultacinių paslaugų teikimo ir „vienos” įmonės deklaracija pasirašymui. 

Kur vyks? 

TechHub komanda lankysis penkiuose Lietuvos miestuose (Marijampolėje, Kėdainiuose, Birštone, Kaišiadoryse ir Palangoje) gegužės-liepos mėnesiais. Konkrečias datas rasite registracijos anketoje.

TechHub ekspertai 

Lijana Valančienė 

Lijana turi daugiau nei 20 metų konsultavimo ir mokymų patirties, Mokslo, inovacijų ir technologijų agentūroje yra startuolių lektorė ir mentorė, taip pat, konsultuoja įmones verslo strategijų rengimo (modeliavimo), komandų formavimo, finansavimo galimybių paieškos, projektų rengimo ir administravimo klausimais, atlieka parengtų paraiškų (projektų) ekspertinį vertinimą. Lijana taip pat yra sertifikuota koučingo trenerė ir yra įgijusi NLP praktiko sertifikatą. 

Aurelija Šilinskaitė 

Aurelija turi daugiau nei 18 metų profesinės patirties rinkodaroje ir komunikacijoje. Šiuo metu yra pre-akceleratoriaus lektorė ir mentorė, „StartupbrandDNR” prekės ženklų kūrimo ir komunikacijos agentūros įkūrėja, startuolio „Aichom” bendraįkūrėja. Aurelija kuria produktų/paslaugų įvedimo į rinką rinkodaros ir komunikacijos strategijas, konsultuoja jau veikiančias įmones ir startuolius  kaip kurti savo prekės ženklą nuo 0, padeda suformuoti aiškų pozicionavimo pasiūlymą, sukurti vizualinį prekės ženklo identitetą, atrasti tinkamiausius komunikacijos kanalus.   

Martynas Survilas 

Martynas jau šešerius metus Mokslo, inovacijų ir technologijų agentūroje konsultuoja verslo atstovus apie inovatyvių idėjų finansavimo galimybes, MTEP projektų paraiškų rengimą, mokslo ir verslo bendradarbiavimą pasitelkiant MTEP paslaugas. Martynas padės išsigryninti idėjas siekiant dalyvauti artėjančiose 2021-2027 m. periodo ES finansavimo priemonėse, pristatys galimybes įmonėms, kuriančioms ir vykdančioms MTEP veiklas, gauti mokesčių lengvatas. Taip pat MTEP veiklą vykdantiems ar planuojantiems vykdyti verslams padės atrasti reikalingas mokslo paslaugas, kontaktus ar įrangą. 

Simona Šimulytė  

Simona yra tvarumo ir poveikį kuriančių startuolių ekosistemos lyderė, mentorė, motyvuojanti pranešėja ir technologijų bei tvarių inovacijų ekspertė. Ji aktyviai dalinasi savo žiniomis apie socialines bei technologines inovacijas ir jau daugybę metų padeda įvairiems startuoliams įsitvirtinti rinkoje bei kurti poveikį. Simona yra įtraukianti mokymų ekspertė, verslo konsultantė, „ChangeMakers‘ON“ įkūrėja bei Europos socialinio verslumo ir inovatyvių studijų instituto vadovė. Į jos mokymų sričių sąrašą įeina verslumo, lyderystės, efektyvių derybų, koučingo, tvarių bei technologinių inovacijų, efektyvaus problemų sprendimo temos bei daugybė kitų. 

Kaip užsiregistruoti? 

Registracija

Registracija kiekviename mieste baigiasi 7 dienos iki numatyto renginio datos. 

Kilus klausimams kreiptis į ekspertą Martyną Survilą: 
[email protected] 
(+370) 604 76925