Verslo pusryčiai „Verslo skaitmenizacija – galimybė ar būtinybė?“

Pradžia

2020-02-28 09:00

Vieta: viešbutis MERCURE, J. Basanavičiaus a. 8, Marijampolė.

Mokslo, inovacijų ir technologijų agentūra (MITA) kviečia į verslo pusryčius, organizuojamus kartu su Kauno prekybos, pramonės ir amatų rūmų Marijampolės filialu!

Pusryčių metu diskutuosime apie technologijų naudą ir tikslingą jų panaudojimą versle, atskleisime jų išskirtinę svarbą ir diegimo proceso metu iškylančius pagrindinius iššūkius. Tai puiki galimybė išgirsti praktikos pavyzdžius, įgyti naujų žinių bei gauti rekomendacijas svarbiausiems skaitmenizacijos proceso žingsniams įmonėje atlikti.

Susitikime Saulėtekio slėnio SIC ekspertas Edgaras Kriukonis pristatys technologijų suteikiamą naudą eliminuojant apribojimus, o rytojaus ir šiandienos verslo skaitmeninimo galimybes pateiks Inovacijų paramos paslaugų departamento vadovas Dr. Artūras Jakubavičius. Pasimokyti iš gerosios patirties ir dar geriau suprasti skaitmenizacijos naudą padės susipažinimas su vienais didžiausių klijuotos medienos konstrukcijų gamintojais Pabaltijo šalyse - UAB „Jūrės medis“ ir jų gerąja skaitmenizavimosi patirtimi.

Skaitmeninės technologijos leidžia lengviau ir greičiau valdyti įvairias sąnaudas, o skaitmenizacija palengvina ir pagreitina darbo procesus. Verslo pusryčių metu daugiausiai naudingų žinių ir rekomendacijų bus skirta žingeidiems ir sumaniems verslo atstovams. Tiems, kurie neabejoja arba domisi verslo skaitmenizacijos nauda!

Renginys nemokamas, o dalyvių skaičius ribotas, todėl kviečiame suskubti registruotis.

Registracija

PROGRAMA

 

Renginio moderatorius: Edgaras Kriukonis

0900-   0930       

Dalyvių registracija ir pusryčiai.

0930-1000

„Technologija gali suteikti naudą, tik jei ji eliminuoja apribojimą“

Saulėtekio slėnio skaitmeninių inovacijų centro ekspertas Edgaras Kriukonis

1000-1030

 „Verslo skaitmeninimas: galimybės dabar ir rytoj“

Inovacijų paramos paslaugų departamento vadovas Dr. Artūras Jakubavičius

1030-1130

Įmonės skaitmenizavimosi patirtis

UAB „Jūrės medis“ gamybos direktorius Marius Glušauskas

1130-1200

Diskusija prie kavos puodelio ir renginio pabaiga.