BDAR
Close

IŠMANI DVIRAČIŲ SPYNA

INOVACIJA:

„Deeper Lock“ spyna dviračiams užrakinama ir atrakinama naudojant išmanųjį telefoną, kuris susijungia su spyna „Bluetooth Low Energy“ ryšiu. Susijungimo metu sukuriamas saugus prisijungimo kanalas; visos vykdomos komandos užšifruojamos saugiu asimetriniu kintamu raktu, kuris leidžia atsirakinti dviratį net neprisilietus prie spynos. Svarbu, kad spyną atrakinantis ar užrakinantis asmuo būtų ne didesniu nei 20 m. atstumu iki jos. „Deeper Lock“ išskirtinė ir tuo, kad jos korpusas daug labiau apsaugotas nuo mechaninių pažeidimų, o užrakinimo mechanizmas – net 12 mm. kvadratinis plieno strypas. Spynoje integruota ypač galinga garso sirena sukurta taip, kad būtų sunkiau ją uždengti, užkimšti ar kitaip nutildyti. Ji turi integruotą GPS imtuvą ir mobilųjį duomenų perdavimą, todėl vagystės atveju dviračio savininkas pranešimą apie vagystę gali gauti ir būdamas labai toli.

INOVACIJOS PASKIRTIS:

Naujos kartos išmaniuoju telefonu valdoma „Deeper Lock“ spyna, skirta dviračio apsaugai nuo vagysčių.

INOVACIJOS PRIVALUMAS:

Vienintelė išmani dviračio spyna, kurioje suderinti saugus elektroninis raktas, garsinė signalizacija ir GSM/GPS sekimas.

ĮDOMŪS FAKTAI:

  • Darydami pirminius išmanios spynos bandymus jos užrakinimo mechanizmo testuotojai negalėjo nukirpti net su presu, kuris išvysto milžinišką 5 tonų jėgą.
  • Teisę atrakinti dviratį kitam asmeniui dviračio savininkas gali suteikti iš bet kurios pasaulio vietos. Svarbu, kad tiek dviračio savininkas, tiek žmogus, norintis pasinaudoti jo dviračiu, turėtų prieigą prie interneto.

INOVACIJOS AUTORIUS:

UAB „Deeper“

APDOVANOJIMAI IR ĮVERTINIMAI:

  • „Deeper Lock“ nominuota didžiausioje JAV technologijų parodoje „CES 2017“.
Paskutinė atnaujinimo data: 2021-02-26