BDAR
Close

BIOMETRINIS ALKOTESTERIS

INOVACIJA:

Šios inovacijos esmė – unikalus biometrinių technologijų, daiktų interneto, debesų kompiuterijos ir išmaniųjų paslaugų junginys. Tai – sprendimas, kuris dėl savo efektyvumo ir aukšto automatizavimo laipsnio neturi sau lygių ne tik Lietuvoje, bet ir pasaulyje. Sistema pateikiama kaip paslauga su visa reikalinga aparatine ir programine įranga. Egzistuoja pora biometrinio alkotesterio versijų. Stacionarioji skirta srautiniam reguliariam didelio kiekio asmenų patikrinimui; mobilioji – naudoti automobiliuose ir pavienių asmenų blaivumo kontrolei.

INOVACIJOS PASKIRTIS:

Pirmoji pasaulyje biometrinio alkotesterio sistema www.DirbkBlaivus.lt leidžia atlikti automatizuotą testuojamų asmenų blaivumo patikrą.

INOVACIJOS PRIVALUMAI:

Atpažindama veidą sistema atlieka išskirtinai tikslią asmens identifikaciją tokiu būdu užkirsdama kelią sukčiavimui ir galimai nelaimei. Patikros ir duomenų pateikimo procesas visiškai automatizuotas, todėl nereikalingas kontrolę atliekantis personalas. Naudotojų atliekamas testas nesudėtingas ir nebrangus.

ĮDOMŪS FAKTAI:

  • Nuo idėjos išgryninimo iki produkto pateikimo rinkai praėjo 2 metai.
  • Asmens veido atpažinimo patikimumas siekia 95-99 %. Tai atitinka kognityvinį žmogaus gebėjimą atpažinti veidus ir susieti juos su konkrečiais asmenimis. Atpažinimui nedaro įtakos tokie reikšmingi išvaizdos pokyčiai kaip šukuoseną dengianti kepurė ar barzda. Veido atpažinimo laikas – vos 0.5 sek.
  • Testui skirtas laikas – 9-12 sek.

INOVACIJOS AUTORIUS:

UAB „Inovatyvių procesų sprendimai“

Paskutinė atnaujinimo data: 2021-02-26