BDAR
Close

SPECIALIOS PASKIRTIES APSAUGINĖ KOSMETIKA

INOVACIJA:

Specialių apsauginių kremų drėkinamosios savybės ilgalaikės. Tyrimais nustatyta, kad kremu apsaugotos odos vandens išlaisvinimo greitis per pirmąją val. sumažėjo maždaug 80 %. Po 5 val. jis vis dar buvo mažesnis beveik 40 % lyginant su kremu neapsaugota oda. Kauno medicinos universiteto tyrimas patvirtino, kad „antiOffice“ turi žymiai geresnį antioksidacinį poveikį lyginant su kitais Lietuvos rinkoje esančiais užsienio gamintojų produktais, deklaruojančiais antioksidacinį efektą. Specialiai biurų aplinkoje dirbantiems pritaikytos „anti- Office“ ir „inOffice“ kompozicijų sudėtys ir gamybos technologijos pripažintos išradimais; jos patentuotos.

INOVACIJOS PASKIRTIS:

Specialiai pritaikyta kosmetika „antiOffice“ ir „inOffice“ skirta odos apsaugai nuo šiuolaikiniuose biuruose ir į juos panašiose gyvenamosiose patalpose veikiančių odai kenkiančių faktorių: elektromagnetinės spinduliuotės sukuriamų laisvųjų radikalų, įelektrintų dulkių, išsausėjusio patalpų oro, lakiųjų cheminių teršalų, bakterijų ir virusų, kurie nusėda ant įvairiausių mygtukų, klavišų, rankenų ir pan.

INOVACIJOS PRIVALUMAI:

Darbo patalpoje veikiantys kompiuteriai, mobilieji telefonai, kopijavimo įrenginiai, kavos aparatai, mikrobangų krosnelės, šaldytuvai, taupiosios lemputės ir ant stogų sumontuotos antenos skleidžia silpnesnę ar stipresnę elektromagnetinę spinduliuotę. Visas šių įrenginių paradas kartu su lakiaisiais baldų ir sintetinės dangos išskiriamais junginiais padidina laisvųjų radikalų kiekį, kurie yra agresyvūs oksidantai, sendinantys odos ląsteles. Intensyviai odos priežiūrai ir apsaugai nuo patiriamo oksidacinio šoko ir buvo sukurtos kompozicijos „antiOffice“ bei „inOffice“ su stipriomis antioksidacinėmis savybėmis. Speciali sudėtis leidžia efektyviai šalinti laisvųjų radikalų oksidacinį poveikį ir visą darbo dieną palaikyti odos drėgmės balansą. Ši kosmetika puikiai pakeičia įprastinę.

ĮDOMŪS FAKTAI:

  • Pasaulinės sveikatos organizacijos ekspertų teigimu, patalpų oro kokybė svarbesnė žmogaus sveikatai ir gerovei nei lauko oro, nes patalpų oras gali būti net 4-6 kartus labiau užterštas.
  • 2015 m. išaiškintos labiausiai mikrobais užterštos vietos biure: telefonai, stalai, kompiuterių klaviatūros, durų rankenos, liftų mygtukai ir laiptų turėklai.
  • Antioksidacinės ir drėkinamosios „antiOffice“ savybės tirtos ir puikiai įvertintos Sveikatos mokslų universiteto laboratorijose.
  • Patentuotos apsauginės kosmetikos sukūrimas – 15 metų intensyvių tyrimų ir ieškojimų rezultatas.

INOVACIJOS AUTORIUS:

UAB „Rekin International“

APDOVANOJIMAI IR ĮVERTINIMAI:

  • 2010 m. įvertintas Europoje ir gautas „ECO certificate“ sertifikatas.
Paskutinė atnaujinimo data: 2021-02-26