BDAR
Close

MOBILUS KOSMETIKOS KONSULTANTAS

INOVACIJA:

Sukurta unikali mobilioji programėlė, gebanti rekomenduoti tinkamiausius grožio produktus. „Veleza“ išmanusis algoritmas sujungia vartotojus su panašiais poreikiais, kad padėtų jiems atrasti tai, kas tinka geriausiai. Programėlėje įdiegta duomenų analizės platforma, kuri padeda gamintojams analizuoti ir suprasti vartotojus.

INOVACIJOS PASKIRTIS:

Naudodamiesi specialia mobiliąja „Veleza“ programėle žmonės gali lengvai dalintis savo atsiliepimais ir įvertinti kosmetikos produktus. Programėlės technologija surinktą informaciją lengvai ir prieinamai pateikia naudotojams.

INOVACIJOS PRIVALUMAI:

Tai – pagalba vartotojams greičiau atrasti jiems tinkamus produktus, sutaupyti pinigų, o gamintojams – geriau perprasti klientų poreikius.

ĮDOMŪS FAKTAI:

  • 97 % visų užduotų klausimų diskusijose sulaukia atsakymo per vidutiniškai 8-ias minutes.
  • Naudojantis programėle labai paprasta dalintis savo nuomone, todėl kiekvieną savaitę sulaukiama maždaug 25 tūkst. pasidalinimų patirtimis.
  • Aktyvių vartotojų skaičius per praėjusius metus išaugo net 4-is kartus.

INOVACIJOS AUTORIUS:

„Veleza“

APDOVANOJIMAI IR ĮVERTINIMAI:

  • Startuoliams padedanti „Founders Factory“ atrinkti 5-is startuolius iš viso pasaulio, su kuriais gigantė „L’Oreal“ kosmetikos industrijoje kurs skaitmenines inovacijas. „Veleza“ – tarp atrinktųjų.
Paskutinė atnaujinimo data: 2021-02-26