BDAR
Close

MOKĖJIMAI BE EILIŲ

INOVACIJA:

„WoraPay“ platforma gali pasinaudoti prekybininkai, norintys savo klientams pasiūlyti alternatyvą. Pvz., žmogui, kuris nori mėgstamos savo kavinės kavos, nereikia stovėti eilėje ir laukti, kol gėrimas bus pagamintas. Užsakymas gali įvykti dar pakeliui į kavinę ar įsitaisius prie staliuko kavinėje su draugais. Kai kava paruošta, klientas informuojamas žinute telefone ir gali be eilės eiti pasiimti savo užsakymą. Prekybininkai sutaupo laiko, nes darbuotojai greičiau aptarnauja mobiliųjų užsakymus. Juk baristoms nereikia rūpintis užsakymo išklausymu ir mokėjimo priėmimu. Išankstinio užsakymo paslauga ypač puikiai veikia užsakant gėrimus arenose ar kine, greitojo maisto užkandinėse, restoranuose ir baruose. „WoraPay“ pasitarnauja prekybos centre, valgykloje ar parduotuvėje – susirinkus reikiamas prekes jos pažymimos telefone ir patvirtinamas mokėjimas net nesustojant prie kasos.

Dar patogiau, jeigu prireikia tuojau pat susimokėti gydytojui, mokesčius ar savivaldybės darbuotojo rinkliavas, policijos baudas ar už dokumentų išdavimą. Darbuotojui paskyrus mokamą paslaugą sąskaita iš karto atsiranda mobiliajame telefone. Tereikia patvirtinti mokėjimą, o paslaugos teikėjas realiu laiku mato, kad paslauga apmokėta ir prireikus gali ją suteikti iškart.

INOVACIJOS PASKIRTIS:

„WoraPay“ platforma leidžia klientams susimokėti už paslaugas ar produktus be jokių iki gyvo kaulo įgrisusių eilių.

INOVACIJOS PRIVALUMAI:

Sutaupomas laikas, kuris praleidžiamas stovint eilėje susimokėti. Produktas naudingas ir prekybininkams – kadangi jų paslaugas ar produktus dėl patogumo renkasi daugiau vartotojų, jie turi galimybę didinti pardavimus. Per tą patį laiką darbuotojai aptarnauja daugiau klientų, nes nereikia gaišti su apmokėjimų priėmimu.

ĮDOMŪS FAKTAI:

  • Kartu sudėjus 1-os pagrindinių Jungtinės Karalystės finansų įstaigų „Lloyds Banking Group“ biurų darbuotojai šioje šalyje stovėdami eilėje prie kavos biurų kavinėse praleidžia 10 tūkst. dienų.
  • 1.3 milijardų svarų sterlingų. Tiek per metus praranda JK prekybininkai, kurių klientai išeina pamatę eiles ir nieko nenusiperka.

INOVACIJOS AUTORIUS:

UAB „WoraPay“

APDOVANOJIMAI IR ĮVERTINIMAI:

  • Forumo „Žinių ekonomikos įmonės 2014“, Sėkmingiausios pradedančiosios aukštųjų technologijų įmonės Lietuvoje apdovanojimas.
  • Dienraščio „Financial Times“ reitingo „The 2016 New Europe 100“ laureatai.
  • Tarptautinio konkurso „Card and Payments Awards 2016“ finalininkas Geriausių mokėjimo srities naujokų kategorijoje
Paskutinė atnaujinimo data: 2021-02-26