BDAR
Close

VAKARIENĖ KITAIP

INOVACIJA:

„PlateCulture“ tinklas leidžia bet kam pasiūlyti vakarienę svečiams savo namuose, o svečiai gali rinktis iš profesionalų ir mėgėjų pasiūlymų. Procesas vyksta paprastai: pasirinkus vakarienės šeimininką ir datą laukiama šeimininko patvirtinimo. Po patvirtinimo svečias susimoka ir sutartą dieną keliauja vakarienės. Vakarienės vyksta jas ruošiančių šeimininkų namuose.

INOVACIJOS PASKIRTIS:

Mobilioji „PlateCulture“ programėlė skirta atrasti ir užsisakyti autentišką vakarienę vietinių namuose visame pasaulyje.

INOVACIJOS PRIVALUMAI:

Ši mobilioji programėlė yra socialinė platforma, sukurta pagal dalijimosi ekonomikos principus. Ji visame pasaulyje vienija maisto mėgėjus, ieškančius autentiškos alternatyvos restoranams. Kiekviena vakarienė, kurią siūlo „PlateCulture“ pagaminta namuose. Naudodamiesi šia platforma ne tik paragausite maisto, bet ir turėsite galimybę pažinti naują kultūrą ar susirasti draugų. Štai kodėl tokia pramoga puikiai tinka keliaujant užsienyje.

ĮDOMŪS FAKTAI:

  • Programėle galima naudotis 38-iose pasaulio šalyse, kuriose yra vietinių žmonių, pagaminsiančių ir priimsiančių vakarienės.
  • Kiekvieną mėnesį unikalias vakarienes išbando daugiau nei 700 žmonių.
  • 9 iš 10 vartotojų po vakarienės palieka maksimalų įvertinimą.

INOVACIJOS AUTORIUS:

UAB „Citrus alba“

Paskutinė atnaujinimo data: 2021-02-26