BDAR
Close

NAUJOS KARTOS STALTIESĖ

INOVACIJA:

„Picnic / Table cloth“ staltiesė yra pirmasis gaminys iš „Tyvek“ medžiagos, pritaikytas naudoti kaip estetinė interjero detalė. Vizualiai staltiesė atrodo lengvai susiglamžiusi, tarsi būtų pagaminta iš popieriaus. Formuojant „Picnic / Table cloth“ rankomis galima išgauti didesnio ar mažesnio susiglamžymo įspūdį taip sukuriant skirtingą produkto išvaizdą ir dizainą. Ji tinka naudojimui tiek namuose, tiek ant bet kurio paviršiaus lauke – smėlio, žemės, medžio, akmens ir pan. Kadangi staltiesė pagaminta iš drėgmei neatsparios medžiagos, ją galima tiesti ir ant rasotos žolės.

Šiuo metu ruošiamas dizaino patentas.

INOVACIJOS PASKIRTIS:

Itin tvirta, lengva, greitai džiūstanti ir drėgmei atspari inovatyvaus dizaino staltiesė „Picnic / Table cloth“, kurios nereikia lyginti. Idealiai tinkama laisvalaikiaujant lauke.

INOVACIJOS PRIVALUMAI:

Staltiesė vizualiai atrodo kaip popierius, tačiau ji pagaminta iš specialios medžiagos „Tyvek“. Ji itin lengva, bet labai patvari ir stipri. Dėl šios savybės staltiesę sunku suplėšyti. Nors vizualinė išraiška apgauna akį ir demonstruoja trapumą, staltiesę galima daugybę kartų grūsti į skalbimo mašiną ir skalbti aukštoje temperatūroje. Gaminys itin greitai džiūsta, tad ištraukus iš skalbyklės galima iš karto padengti stalą. Kadangi staltiesė pagaminta ne iš tradicinės tekstilės, jos nereikia ir net negalima lyginti.

ĮDOMŪS FAKTAI:

  • Staltiesės medžiaga buvo panaudota ne pagal tiesioginę jos paskirtį. Originaliai „Tyvek“ plačiai naudojamas statybose ir medicinoje.
  • „Picnic / Table cloth“ itin lengva ir užima itin mažai vietos. Didžiausios staltiesės, kurios išmatavimai – 1.5 x 2.5 metro, svoris yra vos 275 gramai, todėl ją galima lengvai transportuoti, piknikui neštis į gamtą ar ištiesti paplūdimyje.
  • „Picnic / Table cloth“ gaminama nuo 2015-ųjų.
  • Staltiesės medžiaga tinkama perdirbimui.

INOVACIJOS AUTORIUS:

UAB „MARCH design studio“

Paskutinė atnaujinimo data: 2021-02-26