BDAR
Close

EDUKACINĖ UPĖ

INOVACIJA:

Tai – pirmasis žaidimas pasaulyje, mokinantis rašyti ir skaityti ne dėliojant jau turimas raides ir skaičius, o atpažįstant esmines jų formas ir sukuriant jas pačiam. Taip lavinamas vaiko kūrybingumas ir mokomasi spręsti iškilusias problemas.

INOVACIJOS PASKIRTIS:

Edukacinis žaidimas-konstruktorius „Upe“ 3-10 m. vaikams

INOVACIJOS PRIVALUMAI:

Edukacinis medinis konstruktorius-žaidimas, padedantis vaikui mokytis skaityti, rašyti ir skaičiuoti. Kiekviena raidė ir skaičius sudedama ar pastatoma iš atskirų detalių. Tokiu būdu mažylis skatinamas atpažinti ir sukonstruoti raides, skaičius bei eksperimentuoti su šriftu. Tos pačios detalės gali būti naudojamos statant kelius, tiltus, pilis, dėliojant pasakų herojus ir taip be galo be krašto. Žaidimas lavina vaiko kūrybingumą, motoriką, supratimą apie pusiausvyrą, padeda mokytis kalbos ir matematikos.

ĮDOMŪS FAKTAI:

  • Žaidimas „Upe“ padeda tėvams atpažinti vaiko mąstymo būdą. Pvz., žaidžiant sesėms dvynėms, 1-a jų stato kelią ir pilį, kita – miestą lyg šis būtų matomas iš viršaus. Taip tėvai supranta, kad 1-ai dukrai svarbios detalės, kitai – bendras vaizdas.
  • Medinės konstruktoriaus detalės gaminamos iš beržo. Jos neklijuotos, nedažytos ir nelakuotos, todėl saugios naudoti vaikams. Jei norisi paspalvinti, mažieji gali detales nudažyti.

INOVACIJOS AUTORIUS:

MB „Creatus“

Paskutinė atnaujinimo data: 2021-02-26