BDAR
gdpr

BATRAIŠČIAI, KURIŲ NEREIKIA RIŠTI

INOVACIJA:

Pati idėja sukurti būtent elastinius raištelius kilo iš poreikio palengvinti kasdienybę. Šis produktas sutaupo laiko: rytais nebereikia rištis batų, o norint juos nusiauti tai padaryti labai lengva. Elastiniai batraiščiai puikiai tinka pėstiesiems ir dviratininkams: į batraištį įpintas šviesą atspindintis siūlas, suteikiantis gaminiui reflektinių savybių. Produktą ruošiamasi patentuoti.

INOVACIJOS PASKIRTIS:

Elastiniai batų raišteliai su šviesą atspindinčiu siūlu „Last Knot“, skirti visų rūšių avalynei.

INOVACIJOS PRIVALUMAI:

Raišteliai tamprūs ir nespaudžia kojos avalynėje net avint klasikinius batus. Jie leidžia pėdai laisviau judėti ir sumažina nuospaudų tikimybę. „Last Knot“ batraiščių technologijos privalumas – kartą užsirišus mazgą batraiščių nebereikia atsirišti ir užsirišti. Jų tamprumas leidžia avalynę apsiauti ir nusiauti neatliekant įprastinių rišimo veiksmų. Produktas tinka visoms amžiaus grupėms – nuo vaikų iki senjorų. Pasitaiko, kai vaikai laksto atsirišusiais batų raišteliais; taigi lengvai gali užminti ir parkristi. Su MARCH elastiniais batų raišteliais tikimybė, kad batraiščiai atsiriš, žymiai mažesnė. Patogumas itin svarbus garbaus amžiaus žmonėms, todėl lengvai nusiaunantys ir nespaudžiantys batai neįtikėtinai aktualūs. Dažniausiai tamprūs batų raišteliai naudojami sportinei ar laisvalaikio avalynei, turi papildomų plastmasinių detalių ir nėra pritaikyti kitoms batų poroms. Estetinis naujos kartos batraiščių privalumas – vizualiai raišteliai nesiskiria nuo įprastinių.

ĮDOMŪS FAKTAI:

  • Procesas nuo idėjos gimimo, gamybos galimybių ieškojimo, medžiagų testavimo stadijos iki galutinio produkto išleidimo į rinką užtruko metus.
  • Tinkamiausio batraiščiams metalinio antgalio paieškos ir testavimas vyko 4 mėnesius. Jų pasirinkimą įkvėpė gumelė plaukams, o tiksliau – joms naudojamas metalinio užspaudimo principas.
  • Batų raištelių rišimas kasdien užtrunka apytiksliai 20 sek., tad per metus galima sutaupyti net porą savaičių laiko.
  • Elastiniai batraiščiai palengvina pėdos judėjimą net ir nepatogiuose batuose.

INOVACIJOS AUTORIUS:

UAB „MARCH design studio“

Paskutinė atnaujinimo data: 2021-02-26