BDAR
Close

SKALBIKLIS SU GYVOMIS ĮKAPSULIUOTOMIS PROBIOTINĖMIS BAKTERIJOMIS

INOVACIJA:

Sukurta technologija leidžia apsaugoti ir išlaikyti stabilią, gyvą probiotinę bakteriją įvairiose cheminėse kompozicijose. Tai – vieninteliai pasaulyje valymo priemonių produktai, kuriuose yra gyvos įkapsuliuotos probiotinės bakterijos. Technologija leidžia užtikrinti momentinį probiotikų poveikį – mus supančios mikrofloros subalansavimą.

INOVACIJOS PASKIRTIS:

Ypač koncentruotas ekologiškos, natūralios sudėties skalbimo skystis su probiotikais drabužių ir kitų audinių skalbimui.

INOVACIJOS PRIVALUMAI:

Probiotikai, dar vadinami gerosiomis bakterijomis – gyvi mikroorganizmai, kurių natūraliai yra tiek žmogaus organizmo viduje, tiek mus supančioje aplinkoje. Probiotikai atkuria natūralų mikrobiologinį balansą, sukuria žmogui palankią mikrobiologinę aplinką, kuri saugo mus nuo blogųjų bakterijų dauginimosi. Biologiškai skaidžios medžiagos ir probiotinės bakterijos užtikrina skalbiamų audinių, skalbimo mašinų ir nuotekų sistemų kvapų kontrolę bei subalansuoja mikrobiologinę aplinką.

ĮDOMŪS FAKTAI:

  • Naudojant agresyvias chemines valymo priemones sunaikinamadidžioji dalis bakterijų, pažeidžiama mikrofloros pusiausvyra. Taip sudaromos sąlygos išgyventi ir plisti blogosioms bakterijoms. Dėl to sutrinka žmogaus imuninės sistemos vystymasis, tampame mažiau atsparūs infekcijoms, kyla įvairios alerginės reakcijos.
  • Probiotinių bakterijų įkapsuliavimo technologija, panaudota kuriant inovatyvų produktą, buvo sukurta bendradarbiaujant su Kauno technologijos universitetu ir gavus Europos Sąjungos lėšų pagal programą „Intelektas LT“.
  • Probiotinių bakterijų įkapsuliavimo technologijai pateikta tarptautinė pasaulinė patentinė paraiška.

INOVACIJOS AUTORIAI:

UAB „Probiosanus“

Paskutinė atnaujinimo data: 2021-02-26