BDAR
gdpr

Galimybės mažoms ir vidutinėms įmonėms bei startuoliams „Invest Horizon“ programoje

Galioja iki

2021-10-24

EUREKA sekretoriatas kartu su Europos komisija siūlo išskirtines galimybes startuoliams bei mažoms ir vidutinėms įmonėms (MVĮ):

Nemokama prieiga prie pagrindinio Azijos inovacijų ir technologijų festivalio – Singapūro Inovacijų ir technologijų savaitės Switch 2021. Tai virtualus renginys, vykstantis lapkričio 8-12 dienomis ir suburiantis Azijos inovacijų ekosistemos lyderius, verslininkus, kūrėjus, akceleratorius ir investuotojus. Norintieji dalyvauti turi užpildyti registracijos formą ir adresu irp@eurekanetwork.org nusiųsti savo įmonės pristatymą. Tai padaryti jie gali iki spalio 15 d. 

Bendradarbiavimas su Europos kosmoso agentūra (EKA). Startuoliai ir MVĮ, dirbantys arba ieškantys galimybių kosmoso srityje, gali registruotis ir gauti išskirtinę galimybę privatiems susitikimams su EKA, kuriuose bus aptariamos bendradarbiavimo ir finansavimo galimybės. Susidomėję turi užpildyti registracijos formą bei adresu irp@eurekanetwork.org nusiųsti 3 minučių trukmės įmonės pristatomąjį vaizdo klipą. Tai padaryti jie gali iki spalio 20 d. 

Europos Komisija ir Eureka bendradarbiauja su Ispanijos elektros energijos tiekimo įmone „Iberdola“ ir kartu pristato bendrą pasirengimo investicijoms programą. Joje perspektyviausi startuoliai ir MVĮ gali teikti paraiškas „Iberdola“ paskelbtam iššūkiui, kurį įmonė pristatys virtualaus seminaro metu spalio 25 dieną. Registruotis į seminarą įmonės gali iki spalio 24 d.