BDAR
gdpr

GovTech iššūkių serija 5.0

Galioja iki

2022-02-25

„GovTech laboratorijos“ komanda skelbia jau penktosios GovTech iššūkių serijos pradžią ir ieško inovacijoms atvirų viešojo sektoriaus institucijų. Ar jūsų organizacija turi iššūkį, kuris reikalauja inovatyvaus sprendimo? Nesate tikri, kaip ieškoti tinkamiausio sprendimo? Kaip viešųjų pirkimų pagalba nusipirkti inovatyviausią idėją ir sėkmingai atrasti partnerius, kurie ją įgyvendins? Atsakyti į šiuos klausimus galite dalyvaudami GovTech iššūkių serijoje. Tai struktūruota bendradarbiavimo programa, sujungianti viešojo sektoriaus institucijas ir inovatyvias startuolių ar įmonių komandas. Programos tikslas – eksperimentavimo, bendradarbiavimo bei inovatyvių pirkimų pagalba rasti arba sukurti tinkamiausią skaitmeninį sprendimą viešojo sektoriaus iššūkiui. 

Iššūkis | Tai yra problema, kurią viešojo sektoriaus institucija norėtų išspręsti, panaudodama inovatyvų, skaitmeninį sprendimo būdą. 

Penktoji iššūkių serija vyks dviem būdais:

  1. Kaip GovTech sprendimų paieška. Šis procesas vykdomas dar neturint finansavimo iššūkio sprendimui, bet su tikslu pasiruošti pirkimui ateityje. Jo metu bendradarbiaujama su kompetentingais rinkos dalyviais ar nepriklausomais ekspertais turimo iššūkio tema. Konsultuojamasi dėl iššūkio sprendimo koncepcijos, techninės specifikacijos, sutarties sudarymo ar vykdymo sąlygų. Proceso rezultatas: galimų iššūkio sprendimo būdų apžvalga.
  2. Kaip GovTech sprendimo kūrimas. Šis procesas skirtas iššūkio savininkams, nusimačiusiems finansavimą inovatyvaus sprendimo įsigijimui. Konsultuojant GovTech Lab komandai, iššūkio savininkas įgyvendina inovatyvų viešąjį pirkimą – projekto konkursą. Konkurso laimėtojams suteikiamos piniginės premijos už pasiūlytas inovatyvių  sprendimų koncepcijas, o su geriausiu pasirašoma sutartis dėl projekto įgyvendinimo. GovTech lab komanda padeda bendradarbiauti su pasirinkta komanda ir sėkmingai sukurti sprendimą. ​Proceso rezultatas: sukurtas GovTech sprendimas

Kaip dalyvauti | Iššūkius gali pateikti visos viešojo sektoriaus institucijos. Užpildyti informaciją apie turimą institucijos iššūkį galima žemiau esančioje formoje. Iššūkiai bus renkami iki vasario 25  d. (imtinai). Daugiau informacijos apie „GovTech laboratorijos“ iššūkių serijos procesą ir reikalavimus iššūkiams galite rasti „GovTech Iššūkių serija 5.0 informacinis pranešimas“ dokumente

Pildyti iššūkio anketą

Dėl papildomos informacijos ir konsultacijų kreipkitės į:

Augmantas Pinčius, „GovTech laboratorijos“ iššūkių serijos ekspertas
Tel: +370 664 28595, el. p. augmantas.pincius@mita.lt

Urtė Puluikė, „GovTech laboratorijos“ iššūkių serijos ekspertė
Tel: +370 602 34446, el. p. urte.puluike@mita.lt