BDAR
gdpr

Italijos Respublikos Užsienio reikalų ir tarptautinio bendradarbiavimo ministerija skiria finansavimą kultūros ir mokslo misijoms Italijoje

Galioja iki

2021-11-05

Italijos Respublikos Užsienio reikalų ir tarptautinio bendradarbiavimo ministerija teikia paramą tiek kultūrinių, tiek mokslinių misijų, vykstančių iki 2021 m. lapkričio 15 d., finansavimui. Lietuvos mokslininkai tai padaryti gali kreipiantis į Italijos kultūros institutą Vilniuje.
Paraiškų pateikimo terminas - 2021 m. lapkričio 5 d. 

Reikalingi dokumentai: čia.

Tinkami pareiškėjai: Lietuvos mokslininkai, dėstytojai, ekspertai, kultūros asmenybės ir veikėjai, kurie ketina priimti kvietimus praleisti tam tikrą laikotarpį Italijos universitetuose ar kultūros įstaigose, ir Italijos mokslininkai, dėstytojai, ekspertai, kultūros asmenybės ir veikėjai, kurie ketina priimti kvietimus praleisti tam tikrą laikotarpį Lietuvos universitetuose ar kultūros įstaigose studijų ar mokslinių tyrimų tikslais. 

Finansinė parama, dėl kurios galima kreiptis į Italijos Respublikos Užsienio reikalų ir tarptautinio bendradarbiavimo ministeriją, bus išmoka, kuri iš dalies padengs pragyvenimo išlaidas Lietuvos piliečiams, vykstantiems į Italiją, ir kelionės išlaidas Italijos piliečiams, vykstantiems į Lietuvą. Prašymo pateikimo ir vėlesnio išmokėjimo tvarka išsamiai aprašyta pridedamuose dokumentuose. Gautos paraiškos bus vertinamos atsižvelgiant į pareiškėjo charakteristikas, įskaitant jo gyvenimo aprašymą ir amžių; galimą vidutinės trukmės ir ilgalaikį misijos poveikį plėtojant kultūros ar mokslo projektus ir bendradarbiavimą tarp Italijos ir užsienio institucijų; susijusių kultūros institucijų prestižą; išmokų gavėjų rotacijos principą.

Daugiau informacijos.